Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli 77 Sağlık Personeli Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli 77 Sağlık Personeli Alımı

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 77 sağlık personeli alınıyor.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, 2018 KPSS B grubu puan sıralaması dikkate alınarak istihdamı gerçekleştirilecek pozisyon ve kadro sayıları bulunuyor.

Duyurulan ilanda 20 Lisans mezunu hemşire, 20 Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümü mezunu hemşire alımı, 4 Lisans mezunu Ebe, 1 Lisans mezunu Diyetisyen, 4 Ön Lisans mezunu laborant, 4 Sağlık Meslek Lisesi Radyoloji Teknisyenliği mezunu 6 Ön Lisans mezunu Diğer Sağlık Personeli, 1 Sağlık Meslek Lisesi Anestezi bölümü mezunu, 9 ilanda belirtilen Lisans mezunu Diğer Sağlık Personeli ve 6 Ön Lisans Sağlık teknikeri olmak üzere 77 sözleşmeli sağlık personeli alımının tüm bilgileri yer alıyor.

Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü 77 sözleşmeli personel alımı için gerekli başvuru şartları arasında;

•    657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) fıkrasında belirtilen genel şartlara sahip olma,
•    Kamu haklarından mahrum olmama,
•    Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma,
•    657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmama,
•    2018 yılı KPSS girmiş olma,
•    Lisans mezunları için KPSSP3, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Ortaöğretim mezunları için KPSSP94 türünden puan sahibi olma,
•    Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik ya da yaşlılık aylığı almıyor olma,
•    Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen öğretim düzeyinden mezun olma ve gerekli özel şartları taşıma,
•    Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olma,
•    7/24 Kesintisiz hizmet sunumu gereği nöbet usulü planlanan çalışma dahilinde gece nöbeti ve gece vardiyasında çalışmaya mani hali bulunmama yer alıyor.

Başvuru Şekli ve Zamanı

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü 75 sözleşmeli personel alımı başvuru tarihi 23 Temmuz ile 6 Ağustos tarihleri arasında kurumun internet adresinden başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekiyor. Adaylar ilan edilen kadrolardan sadece birine başvuru yapma hakkına sahip olup birden fazla başvuru yapan adayların tüm başvuruları geçersiz sayılacağı belirtiliyor. Online dışında posta ya da şahsen yapılan başvurular değerlendirmeye alınmıyor.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.