Sağlık ve Sosyal Hizmetler Kurumu Daimi İşçi Alımı

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Kurumu Daimi İşçi Alımı

Kamu işçi alımı ile birlikte açıklanmış olan personel alımı bilgilerinde Aydın Karpuzlu belediyesi birimlerine sınavsız olarak 5 adet kadrolu işçi alımı yapılacaktır.

Belediye işçi alımı ilanları geneli içinde açıklanmış olan kamu personel alımı için Karpuzlu belediyesi birimlerine başvuru yapmak isteyenlerin 18 yaşından büyük olması gerekmekte.


KAMU DAİMİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Kartuğ Sağlık hizmetleri beden işçisi alımı son başvuru tarihi 26.10.2021 olarak duyuruldu.

Karpuzlu belediyesine başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda yazılı kurum adresine başvurmaları gerekiyor.

Yemi Mahalle Cumhuriyet Caddesi No: 86 Karpuzlu/Aydın

Karpuzlu Belediyesi Telefon Numarası: 0 256 741 22 48


AYDIN BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Sağlık ve Sosyal Hizmetler Kurumu için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Aydın Daimi İşçi Alımı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Kamu işçi alımı ile birlikte açıklanmış olan personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

 

aydin-isci-ilan.jpg

 

Karpuzlu belediyesi birimlerine başvuru yapmak için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Kartuğ Sağlık hizmetleri beden işçisi alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Belediye işçi alımı ilanları geneli içinde açıklanmış olan resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.