Sahil Güvenlik Komutanlığı Astsubay Başvuruları Sona Ermek Üzere

Sahil Güvenlik Komutanlığı Astsubay Başvuruları Sona Ermek Üzere
Sahil Güvenlik Komutanlığı Astsubay Başvuruları Sona Ermek Üzere
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere alınacak 175 Sözleşmeli Astsubay alımı başvuruları sona eriyor.

Adaylarda aranan nitelikler

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Başvuru Kılavuzlarında belirtilen öğrenim programlardan mezun olmak, bunlara denkliği Yüksek öğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olmak veya geçici kayıt tarihi olarak belirlenen 4 Ağustos 2020 tarihine kadar mezun olabilecek durumda olmak, Kılavuzda belirtilen Lisans bölümlerinden mezun olmuş veya 4 Ağustos 2020 tarihine kadar mezun olabilecek durumda olanlar için düzeltilmemiş nüfus kaydına göre 1 Ocak 2020 tarihi itibariyle yirmi yedi (27) yaşını bitirmemiş (1 Ocak 1993 ve sonrası doğumlular) olmak şartları aranmaktadır.

Ayrıca Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olmak, Hamile olmamak, Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığında subay, astsubay, uzman jandarma, uzman erbaş veya sözleşmeli erbaş/er olarak görevli iken ayrılmamış veya çıkarılmamış olmaları gerekmektedir.

Başvuru şekli 

Başvurular kurum İnternet adresinden gerçekleştirilecek olup, Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi’ne E-Devlet kapısı üzerinden e-devlet şifresi, mobil imza, e-imza, T.C. kimlik kartı veya İnternet bankacılığı seçeneklerinden birisi ile giriş yapılacaktır

Adayların “Başvuru Kılavuzunun” tamamını okuduktan sonra başvurusunu yapması gerekmektedir. 

Başvurular 21 Şubat 2020 günü saat 16:00’da sona erecektir. 

Sahil Güvenlik Komutanlığı Astsubay Başvuruları Sona Ermek Üzere

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın