Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 2 Büro personeli AlIyor

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 2 Büro personeli AlIyor

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak olan 2 personelin üniversite bünyesinde görevlendirilmek üzere temizlik görevlisi olarak istihdam edileceği açıklandı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi yaptığı açıklamada 2 personelin temizlik görevlisi olarak görevlendirileceği duyuruldu. 

Adaylarda aranan nitelikler

En az İlköğretim (İlkokul) en fazla Ön Lisans muzunu olmak, 18 -45 yaş arasında olmak (18 Şubat 2020 – 14 Şubat 1975 arası), Sapanca ilçesinde ikamet ediyor olmak, 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İş yerlerinde Çalıştırılabilmelerine ilişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan hüküm giymemiş olmak şartları aranmaktadır.

Ayrıca adayların; Kamu hakların mahrum olmamak yapılacak olan arşiv araştırması ve soruşturması olumlu olmak askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış, tecilli veya muaf olmak), herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

Aday alımı için yapılacak kura 26 Şubat 2020 tarihinde 11:00 – 12:00 saatleri arasında Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesinde yapılacaktır.

Adaylar için son başvuru tarihi 18 Şubat 2020 tarihidir.

Adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005405086’dır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.