Şarköy Belediye Başkalığı Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Şarköy Belediye Başkalığı Personel Alımı İlanı Yayımlandı
Şarköy Belediye Başkalığı Personel Alımı İlanı Yayımlandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şarköy belediye başkanlığının yayımladığı ilana göre 14 adet memur alınacağı duyuruldu. Bu memurlardan 1 adedi mimar, 5 adedi mühendis, 2 adedi tekniker, 1 adedi belediye trafik memuru, 1 adedi tahsildar ve 4 adedi de normal memur statüsünde işe alınacaktır.

Mimar statüsünde ilana başvuru için mimarlık bölümü mezunu olmak ve KPSSP3 puan türünde en az 50 puan almış olmak gerekmektedir.

Mühendis statüsünde ilana başvuru için inşaat mühendisliği, çevre mühendisliği, harita mühendisliği ve makine mühendisliği mezunu olmak gerekmektedir. İnşaat ve makine mühendisliği kadroları için KPSSP3 puan türünde en az 55 puan almış olmak gerekmektedir. Çevre mühendisliği için KPSSP3 en az 50 ve harita mühendisliği için de KPSSP3 en az 80 puan almış olmak gerekmektedir. İnşaat mühendisliği bölümü için iki diğer mühendislik bölümleri içinse birer kadro ilanı yapılmıştır.

Tekniker statüsünde ilana başvuru için inşaat teknolojisi, inşaat, yapı denetimi, harita, harita kadastro, peyzaj ve süs bitkileri, peyzaj uygulama ve süs bitkileri, peyzaj, park ve bahçe bitkileri, bahçe tarımı, bahçe ziraatı, bitki koruma yüksek okul bölümlerinden mezun olma ve KPSSP93 puan türünde en az 55 puan almış olmak gerekmektedir.

Belediye trafik memuru statüsünde ilana başvuru için ulaştırma ve trafik hizmetleri, mahalli idareler ve yerel yönetimler yüksek okul mezunu olmak ve KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekmektedir. Bununla birlikte belediye trafik memuru statüsü için B sınıfı sürücü belgesi de aranmaktadır.

Tahsildar statüsünde başvuru için 4 yıllık eğitim veren muhasebe ve finans yönetimi, işletme, ekonomi, maliye ve muhasebe bilgi sistemleri bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak ve KPSSP3 puan türünde en az 55 puan almış olmak gerekmektedir.

Normal memur statüsünde başvuru için 4 yıllık eğitim veren işletme, ekonomi bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak ve KPSSP3 puan türünde en az 55 puan almış olmak gerekmektedir.

Başvurular 12 ekim 2020 ile 16 ekim 2020 arasında mesai bitimine kadar şahsen, posta ve e mail yolu ile yapılabilecektir. Posta yolu ile yapılan başvurularda meydana gelecek gecikmelerde sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Başvuru formu belediyenin internet sitesi veya insan kaynakları müdürlüğünden temin edilecektir. Başvuru formu ile nüfus cüzdanı, diploma belgesi, sürücü belgesi, KPSS sonuç belgesi, son 6 aylık 2 adet biyometrik fotoğraf ve adayların görevlerini devamlı yapmalarına engel olmadığına dair yazılı beyanı ile erkek adaylar için askerlik durum yazılı beyanı istenmektedir. Adaylar hangi kadro için başvuru yaptığına yönelik dilekçe sunacaklardır.

Başvuru kılavuzu
 

Şarköy Belediye Başkalığı Personel Alımı İlanı Yayımlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın