Selçuk Üniversitesi Sınavsız 38 Sağlıkçı Alıyor

Selçuk Üniversitesi Sınavsız 38 Sağlıkçı Alıyor
Selçuk Üniversitesi Sınavsız 38 Sağlıkçı Alıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Selçuk Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 38 personelin 27 Hemşire, 4 Anestezi Teknisyeni, 1 Acil Tıp Teknisyeni, 1 Dil ve Konuşma Terapisti, 1 Yaşlı Bakım Teknikeri, 1 Diyaliz Teknikeri ve 1 Paramedik, 1 Röntgen Teknisyeni ve 1 Fizyoterapist olarak Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Adaylarda aranan genel şartlar

Türk vatandaşı olmak, Başvuru tarihi itibarı ile 18 yaşını doldurmuş olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak ve 2018 KPSS B grubu sınavına girmiş olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli, yeri ve tarihi

Başvurular ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden (27 Nisan 2020) itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) üniversite internet sitesinden Online olarak yapılacaktır.

Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru sonunda atanmaya hak kazananların listesi üniversite internet sitesinde yayımlanacaktır. 

Adaylardan istenen belgeler

Fotoğraf (Başvuru sırasında ilgili alana yüklenecektir), Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi ve/veya mezuniyet belgesi fotokopisi. (Yükseköğrenim (önlisans ve lisans) mezunları için e-devlet’ten alınacak barkodlu mezuniyet belgesi), Adli Sicil Kaydı (E-Devlet üzerinden alınan Barkodlu Belge olacaktır), KPSS sonuç belgesi, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi, Deneyim ve hizmet şartı olan unvan kodlarında SGK Hizmet Cetveli (Barkodlu) veya 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak çalışanlar için onaylı hizmet cetveli istenmektedir.

Adaylar için başvuru tarihi 27 Nisan 2020 – 11 Mayıs 2020’dir.

Detaylar başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

Selçuk Üniversitesi Sınavsız 38 Sağlıkçı Alıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın