Selçuklu Belediyesi 25 Zabıta Alımı Açıklandı

Selçuklu Belediyesi 25 Zabıta Alımı Açıklandı
Selçuklu Belediyesi 25 Zabıta Alımı Açıklandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Selçuklu Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre 25 personelin Kadın/Erkek Zabıta Memuru olarak kurum bünyesinde görevlendirileceği belirtildi.

Adaylarda aranan genel şartlar

Türk vatandaşı olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için Askerlik ile ilişiği olmamak (Askerlik çağına gelmemiş olmak, yapmış olmak, ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak) ve Görevini devamlı yapmasına engel akıl hastalığı veya bedensel engeli olmak şartları aranmaktadır.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (10 personel)

Herhangi bir lisans programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2018 KPSSS sınavından KPSSP3 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (15 personel)

Herhangi bir Ön lisans programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2018 KPSSS sınavından KPSSP93 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Başvuru formu (Kurumdan veya kurum internet adresinden temin edilecek), Nüfus cüzdanı veya kimlik kartı aslı veya noter tasdikli örneği (Aslı görülmek kaydıyla kurum tarafından onaylanacaktır), Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri kurum tarafından onaylanacaktır), Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri kurum tarafından onaylanacaktır), KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri kurum tarafından onaylanacaktır) ve 4 adet fotoğraf (1 tanesi forma yapıştırılacak) istenmektedir.

Başvuru şekli, yeri ve zamanı

Adaylar 15 Haziran 2020 – 19 Haziran 2020 tarihleri arasında yukarıda sayılan belgeler ile birlikte Selçuklu Belediye Başkanlığına şahsen müracaat edeceklerdir. 

Posta ve e-posta yolu ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

Sınava girmeye hak kazanan adaylar ve KPSS puanları ile sınav yeri ve zamanı başvuruların değerlendirilmesini müteakip kurum resmi internet sayfasından ilan edilecektir.

Adaylar için sözlü ve uygulamalı sınav 8 – 9 Temmuz 2020 tarihinde saat 10:00’da Şeyh Şamil Mahallesi Doç. Dr. Halil Ürün Caddesi No:19 Selçuklu-KONYA adresinde yapılacaktır. Sözlü ve uygulamalı sınav aynı gün içerisinde bitirilemez ise ertesi gün devam edilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Selçuklu Belediyesi 25 Zabıta Alımı Açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın