Selçuklu Belediyesi 3 Personel Alımı Açıklandı

Selçuklu Belediyesi 3 Personel Alımı Açıklandı
Selçuklu Belediyesi 3 Personel Alımı Açıklandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Selçuklu Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre 3 personelin 1 Eğitmen, 1 Ekonomist ve 1 Endüstri Mühendisi olarak kurum bünyesinde görevlendirileceği belirtildi.

Adaylarda aranan genel şartlar

Türk vatandaşı olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (5), (6), (7) ve (8) numaralı alt bentlerinde yer alan şartları taşımak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Kamusal haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için Askerlik ile ilişiği olmamak (Askerlik çağına gelmemiş olmak, yapmış olmak, ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak) ve Görevini devamlı yapmasına engel akıl hastalığı veya bedensel engeli olmak şartları aranmaktadır.

Adaylarda aranan Özel şartlar

Yurt içindeki üniversitelerin lisans programlarından ya da Yükseköğretim Kurulu tarafından bu bölümlere denkliği onaylanmış yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, YDS sınavından; Endüstri Mühendisi ve Ekonomist kadroları için en az ( C ) düzeyinde, Eğitmen kadrosu için en az (B) düzeyinde puan almış olmak veya bunlara denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan bir belgeye sahip olmak, Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli bulunmamak, MS Office (Word, Excel, Power Point) Programlarını iyi derecede kullanabilmek, Daha önce çalıştığı kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak ve Endüstri Mühendisliği kadrosu için kalite yönetim sistemleri konusunda eğitim almış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Öz geçmiş, Nüfus Kayıt Örneği Belgesi (E devlet üzerinden alınacak), Mezuniyet Belgesi (E devlet üzerinden alınacak), Mezuniyet notu yazmıyorsa ayrıca not döküm belgesi (transkript), Yabancı Dil Sınavı (YDS) veya eşdeğer sınav sonuç belgesi aslı ve kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi veya varsa E devlet üzerinden alınan nüshası ve Biyometrik 2 adet fotoğraf (bir tanesi başvuru formuna yapıştırılacak) istenmektedir.

Başvuru şekli, yeri ve zamanı

Adaylar 25 Mart 2020 – 27 Mart 2020 tarihleri arasında kurum internet adresinden erişeceği başvuru formunu yukarıda sayılan belgeler ile birlikte Selçuklu Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Şeyh Şamil Mahallesi Doç. Dr. Halil Ürün Caddesi No: 19 Selçuklu – KONYA adresine şahsen müracaat ederek teslim edecektir. Posta ve e-posta yolu ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

Sınava girmeye hak kazanan adayların listesi 30 Mart 2020 tarihinde kurum internet adresinde ilan edilecektir.

Adaylar için sözlü mülakat sınavı 16 Nisan 2020 tarihinde Şeyh Şamil Mahallesi Doç.Dr. Halil Ürün Caddesi No:19 Selçuklu-KONYA adresinde, Selçuklu Belediye Başkanlığı’nca teşekkül ettirilen sınav kurulu tarafından encümen salonunda yapılacaktır.

Başvuru için detaylı bilgiye başvuru kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

Selçuklu Belediyesi 3 Personel Alımı Açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın