Sınavsız Sürekli Belediye Şoför Alımı İlanları

Sınavsız Sürekli Belediye Şoför Alımı İlanları

Kadrolu işçi alımı ilanları kapsamında yayınlanmış duyurularda Arnavutköy belediyesi başkanlığı içerisinde çalıştırılmak üzere daimi şoför alımı gerçekleştirilecek.

Kamu şoför alımı iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen adayların SRC ve Psikoteknik belgelerinin olması ve sağlık açısından şoförlüğe elverişli olmaları gerekiyor.


BELEDİYE ŞOFÖR ALIMI İLANLARI


•    Arnavutköy belediyesi işçi alımı son başvuru tarihi 05.12.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Bütün adaylar başvuru işlemlerini Belediye başkanlığı Personel Daire Başkanlığına yapması gerekmektedir.

•    Telefon Bilgisi: 0 212 685 05 68

 

kamyon-sofor-alim.jpg

 


KAMU ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Kamu ilanları için iş başvurusu yapmak isteyenlerin alkollü araç kullanmaktan dolayı trafik cezası almamış olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2.    İstanbul işçi alımı ilanları için görev almak isteyenlerin kusurlu olarak ölümlü ya da yaralanmalı trafik kazası yapmamış olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, kurumun verdiği işleri yerine getirmesi ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

3.    Arnavutköy personel alımları için çalışmak isteyenlerin tercihen SRC - 2 belgesine sahip olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, şoförlük deneyimi olması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması gerekiyor.

4.    Güncel personel alımı için başvuru işlemlerinde bulunacakların ehliyetine madde kullanımı nedeni ile işlem yapılmamış olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, trafik kurallarına uygun olarak sürmek ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.