Şişli belediyesi 3 memur alımı yapacak

Şişli belediyesi 3 memur alımı yapacak

Kamu personel alımı olarak açıklanan iş ilanları bilgisinde Şişli belediyesi memur alımı ile birlikte 3 tane müfettiş yardımcısı alımı yapacak.

Şişli belediyesi kamu memur alımı başvuru şartları


1.    Üniversitelerin en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Siyasal Bilgiler, Hukuk, iktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

2.    Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2020 ve 202l yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) A Grubu KPSS P48 puan türünden asgari 80 (seksen) ve daha üzeri puan almış bulunmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

3.    YDS sınavından İngilizce, Fransızca, Almanca dillerinden birinden en az 70 puan almış olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

4.    0|101/2022 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

5.    Karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneği, tutum ve davranış yönünden müfettişlik yapabilecek niteliklere sahip bulunmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

6.    Herhangi bir kuruma hizmet taahhüdü altında bulunmamak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

7.    Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.


Müfettiş Yardımcısı alımı başvuru bilgileri


•    Son başvuru tarihi resmi olarak 14.01.2022 olarak açıklanmıştır.

•    Belediye iş başvurusu için kişilerin aşağıda yazılı internet sitesi üzerinden online ya da kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru yapmak için tıklayınız

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.