Sosyal Güvenlik Kurumu Bulaşıkçı Alımı Yapacak

Sosyal Güvenlik Kurumu Bulaşıkçı Alımı Yapacak
Sosyal Güvenlik Kurumu Bulaşıkçı Alımı Yapacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal Güvenlik Kurumu alınacak 1 personelin Gaziantep SGK İl Müdürlüğü’nde Bulaşıkçı olarak istihdam edileceğini belirtiyor.

Adaylarda aranan nitelikler (Sadece Eski Hükümlü veya TMY olanlar başvurabilecek)

Adaylarda en az ve en fazla İlköğretim mezunu olmak, 2527 sayılı Tük Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydı ile Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak.

Ayrıca affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Özel kanun veya diğer mevzuatında yer alan şartları taşımak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Gaziantep il sınırları içinde ikamet ediyor olmak, İlanın yayınlandığı tarihte herhangi bir kamu kurumunda çalışmıyor olmak ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvurular İŞKUR internet sitesinden 4 Şubat 2020 – 8 Şubat 2020 tarihleri arasında online olarak veya İŞKUR İl Müdürlükleri ile Hizmet Merkezlerine şahsen başvurularak yapılacaktır.

Aday alımları kura ve sözlü sıva şeklinde olacaktır. Kura 13 Şubat 2020 tarihinde saat:10:00 – 11:00 arasında Gaziantep SGK İl Müdürlüğü’nde yapılacaktır.

Sözlü sınav tarihi, yeri ve sınava girecek adayların teslim etmeleri gereken belgeler ve belge teslim tarihi, Gaziantep SGK İl Müdürlüğü resmi web sayfasında yayımlanacaktır. Adaylara ayrıca tebligat yapılayacaktır.

Adaylar için son müracaat tarihi 10 Şubat 2020’dir.

Daha detaylı bilgi için İŞKUR ilan başvuru numaraları 00005385733’tür.

Sosyal Güvenlik Kurumu Bulaşıkçı Alımı Yapacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın