Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı Açıklandı

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı Açıklandı

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü alınacak 1 personelin sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak Isparta İli Aksu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde istihdam edileceğini belirtiyor.

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 1 personelin sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak Isparta İli Aksu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde istihdam edileceğini belirtiliyor.

Adaylarda aranan nitelikler

İyi derecede bilgisayar ve ofis programlarını (Word, Excel, PowerPoint Grafik ve Slayt hazırlama) kullanabiliyor olmak, En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması, Üniversitelerin 4 (dört) yıllık lisans bölümlerinden mezun olmak (Hukuk, İktisat, İşletme, Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler ve Sosyal Çalışmacı Bölümü), İngilizce bilmek, KPDS - YDS de 70 puan almak (YÖK tarafından eşdeğerliği kabul edilen diğer yabancı dil sınavlarından en az eş değer puanı almak TOEFL, IELTS gibi), KPSS 20189-2019 sınavlarında KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, En az 5 yıldır Isparta merkez veya ilçelerinde ikamet ediyor olmak, Yeminli Mali Müşavir yanında en az 5 yıl çalışmış olmak, Kamu ya da Özel bankalarda en az 5 yıl çalışmış olmak. ( TMSF Karışmamış bankalar ), Lezin ve frozing derecelendirme kuruluşlarında en az 5 yıl çalışmış olmak, Katılım bankalarında 5 yıl çalışmış olmak, Hukuk alanında ise 5 yıl Avukatlık bürosunda çalışmak veya Avukatlık yaptığını Baro kayıtlarından belgelemek, Uzlaşmacı ve Konkordato komiserliği belgesi olmak, Toplamda en az 6 yıl yukarıdaki kurumlardan bir veya birkaçında çalıştığını belgelemek şartları aranmaktadır.

Ayrıca adayların; Bankacılık, Sigortacılık, Proje Yönetimi, Kooperatifçilik, Etkili İletişim, Diksiyon ve İşaret Dili sertifikalarından en az üç tanesine sahip olmak

Adaylar için son müracaat tarihi 27 Şubat 2020’dir. Evrak teslimi 3 Mart 2020 tarihi saat 17:00’a kadar Aksu İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Başvurular Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü (SYDV) resmi internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.