SYD Vakfına Sözleşmeli 4 Personel Alımı Yapılacak

SYD Vakfına Sözleşmeli 4 Personel Alımı Yapılacak

Ilgaz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfının yayınlamış olduğu ilana göre vakıf bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 adet geçici sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapmak isteyen adaylar için detaylar haberimizde…

Ilgaz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfının yayınlamış olduğu ilana göre vakıf bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 adet geçici sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar Ilgaz Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı Adresine şahsen veya posta yolu ile müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir. Belirtilen Başvuru şekilleri dışında yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuruda Aranan Şartlar

T.C vatandaşı olma, Medeni Haklarını kullana bilme, 18 Yaşını bitirmiş olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, 45 Yaşını tamamlamamış olma, En az ilk okul mezunu olma, Ilgaz ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olma, Türk Ceza kanunun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma, Görevi gereği bayan olma, en az İlkokul mezunu olma, yaşlı şartları ile 4 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Tarihleri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular bu gün 19 Şubat 2021 tarihinde başlamış olup 24 Şubat 2021 tarihi saat 17.00 a kadar başvurular gerçekleştirile bilecektir.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Özgeçmiş, Diploma, Nüfus cüzdanı, 2 Adet vesikalık, Varsa iş deneyim belgesi, Görevini devam lı yapmasına engel bir durumun olmadığına dair sağlık durum raporu, Sabıka kaydı, en az B sınıfı sürücü belgesi, Hasta ve yaşlı bakım sertifikası, İş tecrübesini gösteren belgeler istenilmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.