SYDV Farklı İllerde 28 İşçi Alımı Yayımlandı

SYDV Farklı İllerde 28 İşçi Alımı Yayımlandı
SYDV Farklı İllerde 28 İşçi Alımı Yayımlandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SYDV tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 28 personelin farklı İllerde ve branşlarda işçi olarak istihdam edileceği belirtiliyor.

SYDV yaptığı açıklamada alınacak 28 personelin Kırıkkale 2 Beden İşçisi, Çorum 4 Temizlik İşçisi, Karabük 3 Temizlik İşçisi, Burdur 6 Temizlik ve Yaşlı Bakım Elemanı ve Artvin 13 Temizlik Görevlisi ve Beden İşçisi olarak istihdam edileceğini belirtti.

Kırıkkale Sulakyurt SYDV Beden İşçisi için aranan nitelikler

Sulakyurt İlçesinde ikamet ediyor olmak şartı aranmaktadır. 

Adaylardan kimlik fotokopisi, İkametgah belgesi, Aile nüfus kayıt örneği ve Aile hekiminden alınacak rapor istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 16 Mart 2020’dir.

Çorum Uğurludağ SYDV Temizlik İşçisi için aranan nitelikler

Türk Vatandaşı olmak, 21 yaşını bitirmiş 45 yaşını doldurmamış olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak şartları aranmaktadır. 

Adaylardan İş başvuru dilekçesi, Son mezun olduğu okul diploması, kimlik fotokopisi, Son 3 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık, Evde bakım yapabileceğini gösterir belge, Çalışmasına engel olmadığını gösterir sağlık raporu (işe girmeye hak kazananlardan istenecektir), Adli sicil kaydı, Özgeçmiş ve varsa iş deneyim belgeleri fotokopisi ve Nüfus Müdürlüğünden son 6 aydır ikamet ettiğine dair adres kayıt formu istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 20 Mart 2020’dir.

Karabük Eflani SYDV Temizlik İşçisi için aranan nitelikler

Türk Vatandaşı olmak, Kadın olmak, Çalışmaya engel hali olmamak, 18 yaşını bitirmiş 50 yaşını doldurmamış olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Görevini devamlı yapmasına engeli ve mazereti bulunmamak, Görevin özelliğine göre el becerisi yatkın veya tecrübeli olmak, Gelir getiren herhangi bir işte çalışmıyor olmak, Başka kuruluşlarda mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak ve Eflani İlçesinde 6 aydır ikamet etmek şartları aranmaktadır. 

Adaylardan Diploma veya geçici mezuniyet belgesi, Kimlik fotokopisi, 1 adet vesikalık fotoğraf, Çalışmasına engel olmayacağına dair beyanı, Adli sicil kaydı, Aile kayıt örneği, İkametgah belgesi, Varsa iş deneyim belgeleri fotokopisi ve Banka hesap numarası istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 17 Mart 2020’dir.

Artvin Yusufeli SYDV Temizlik ve Beden İşçisi için aranan nitelikler

Türk Vatandaşı olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Çalışmaya engel hali olmamak, 18 yaşını bitirmiş olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Görevini devamlı yapmasına engeli ve mazereti bulunmamak, Yusufeli SYDV’den sosyal yardım alıyor olmak ve Yusufeli İlçesinde 6 aydır ikamet etmek şartları aranmaktadır. 

Adaylardan Kimlik fotokopisi, Adli sicil kaydı ve İkametgah belgesi istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 19 Mart 2020’dir.

Burdur Ağlasun SYDV Temizlik İşçisi için aranan nitelikler

Türk Vatandaşı olmak, Çalışmaya engel hali olmamak, 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Ağlasun SYDV’den sosyal yardım alıyor olmak ve Ağlasun İlçesinde 6 aydır ikamet etmek şartları aranmaktadır. 

Adaylardan Kimlik fotokopisi, 2 adet vesikalık fotoğraf ve Eğitim durumunu gösterir belge istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 20 Mart 2020’dir.

Burdur Yeşilova SYDV Yaşlı Bakım Elemanı için aranan nitelikler

Türk Vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyeti olmak, Kamu Haklarından mahrum olmamak, 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olmak, Terör örgütleriyle irtibatı ve iltisakı bulunmamak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Adli sicil kaydı bulunmamak, En az lise mezunu olmak, 3294 sayılı kanun kapsamında olmak, Yaşlı refakatçisi kurs bitirme belgesi olması (Geriatri bölümü mezunu olmak tercih sebebidir), En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve Yeşilova İlçesinde oturmayı kabul etmek şartları aranmaktadır. 

Adaylardan Kimlik fotokopisi, Nüfus kayıt örneği, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli sicil kaydı ve Sağlık raporu (sınavı kazananlardan istenecektir) istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 20 Mart 2020’dir.

Kırıkkale Sulakyurt SYDV başvuru kılavuzu.

Çorum Uğurludağ SYDV başvuru kılavuzu.

Karabük Eflani SYDV başvuru kılavuzu.

Artvin Yusufeli SYDV başvuru kılavuzu.

Burdur Ağlasun SYDV başvuru kılavuzu.

Burdur Yeşilova SYDV başvuru kılavuzu.

SYDV Farklı İllerde 28 İşçi Alımı Yayımlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın