SYDV Müdürlüğü 3 Şoför ve Temizlik İşçisi Alacak

SYDV Müdürlüğü 3 Şoför ve Temizlik İşçisi Alacak

Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 3 personelin Şoför ve Temizlik Görevlisi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiyor.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kütahya İli Altınbaş Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı (SYDV) yaptığı açıklamada alınacak 3 personelin geçici kadroda Şoför ve Temizlik Görevlisi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtti.

Temizlik Personeli için aranan nitelikler 

En az İlkokul mezunu olmak, Bayan olmak, Türk vatandaşı olmak, 3294 sayılı kanun kapsamında olmak (Fakru zaruret içinde ve muhtaç durumda bulunan kanunla kurulu sosyal güvenlik kuruluşlarına tabi olmayan ve bu kuruluşlardan aylık ve gelir almayan), 20 – 50 yaş arasında olmak, İletişimi güçlü hasta, yaşlı ve engelli memnuniyetine önem veren araçla dolaşmasında ve temizlik yapmasından engeli olmamak ve Altıntaş ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Şoför için aranan nitelikler 

En az İlkokul mezunu olmak, Erkek olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Türk vatandaşı olmak, 3294 sayılı kanun kapsamında olmak (Fakru zaruret içinde ve muhtaç durumda bulunan kanunla kurulu sosyal güvenlik kuruluşlarına tabi olmayan ve bu kuruluşlardan aylık ve gelir almayan), 20 – 50 yaş arasında olmak, İletişimi güçlü hasta, yaşlı ve engelli memnuniyetine önem veren araçla dolaşmasında ve temizlik yapmasından engeli olmamak ve Altıntaş ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru dilekçesi, Nüfus cüzdan fotokopisi, Nüfus kayıt örneği, İkametgah belgesi, Diploma veya okul çıkış belgesi, Ehliyet fotokopisi (Şoför için), Adli sicil kaydı ve Sağlık raporu istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 3 Haziran 2020’dir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.