TCDD 4 Gemi Adamı Alımı Açıklandı

TCDD 4 Gemi Adamı Alımı Açıklandı
TCDD 4 Gemi Adamı Alımı Açıklandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TCDD Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamada alınacak 4 personelin Kaptan, Birinci Zabit ve Baş Mühendis/Makinist, Vardiya Mühendisi/Makinisti olarak Van gölü Feribot Müdürlüğü bünyesinde görevlendirileceğini belirtti.

Adaylarda aranan şartlar

Erkek olmak, 36 yaşını doldurmamış olmak, Gemi Makinaları lisans programı, Gemi Makineleri lisans programı, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği lisans programı, Gemi Makineleri Mühendisliği lisans programı, Gemi İnşaat ve Gemi Makineleri Mühendisliği lisans programı, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği lisans programı, Gemi İnşaatı Mühendisliği lisans programı, Gemi İnşaatı ve Denizcilik Teknolojileri lisans programı, Deniz Teknolojisi Mühendisliği lisans programı, Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği lisans programı, Güverte lisans programı, Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği lisans programı, Deniz ve Liman İşletme lisans programı, Denizcilik İşletmeleri Yönetimi, Deniz İşletmeciliği ve Yöneticiliği ve Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi lisans programı, Deniz Bilimleri lisans programı, Deniz Bilimleri ve Teknolojisi lisans programı, Güverte (DKK) lisans programı ve Makine Mühendisliği lisans programlarından birinden mezun olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli ve tarihi

Adaylar; 17 Nisan – 21 Nisan 2020 tarihleri arasında İŞKUR’da yayımlanacak ilana göre; Nüfus cüzdanı fotokopisi, T.C. kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı (Cumhuriyet Savcılığı veya e devlet şifresi ile alınacak, adli sicil kaydı olanlar her sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararını getirecektir), Öğrenim belgesi, Askerlik durum belgesi, (Terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge), Liman Cüzdanı (Gemi adamı cüzdanı), Gemi adamı Yeterlilik Belgesi, STCW Belgeleri, Gemi adamları Sağlık Yoklama Belgeleri, 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu (TCDD web sitesinde yayınlanacaktır) eksiksiz olarak doldurarak TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Hacıbayram Mah. Hipodrom Cad. No:3 Gar/ANKARA adresine gelerek teslim ederek başvurularını yapabileceklerdir.. 

Daha detaylı bilgi ve başvuru kılavuzu için tıklayınız.

TCDD 4 Gemi Adamı Alımı Açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın