TCDD 4 Gemi Adamı Alımı Açıklandı

TCDD 4 Gemi Adamı Alımı Açıklandı

TCDD Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 4 personelin Kaptan, Birinci Zabit ve Baş Mühendis/Makinist, Vardiya Mühendisi/Makinisti olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

TCDD Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamada alınacak 4 personelin Kaptan, Birinci Zabit ve Baş Mühendis/Makinist, Vardiya Mühendisi/Makinisti olarak Van gölü Feribot Müdürlüğü bünyesinde görevlendirileceğini belirtti.

Adaylarda aranan şartlar

Erkek olmak, 36 yaşını doldurmamış olmak, Gemi Makinaları lisans programı, Gemi Makineleri lisans programı, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği lisans programı, Gemi Makineleri Mühendisliği lisans programı, Gemi İnşaat ve Gemi Makineleri Mühendisliği lisans programı, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği lisans programı, Gemi İnşaatı Mühendisliği lisans programı, Gemi İnşaatı ve Denizcilik Teknolojileri lisans programı, Deniz Teknolojisi Mühendisliği lisans programı, Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği lisans programı, Güverte lisans programı, Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği lisans programı, Deniz ve Liman İşletme lisans programı, Denizcilik İşletmeleri Yönetimi, Deniz İşletmeciliği ve Yöneticiliği ve Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi lisans programı, Deniz Bilimleri lisans programı, Deniz Bilimleri ve Teknolojisi lisans programı, Güverte (DKK) lisans programı ve Makine Mühendisliği lisans programlarından birinden mezun olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli ve tarihi

Adaylar; 17 Nisan – 21 Nisan 2020 tarihleri arasında İŞKUR’da yayımlanacak ilana göre; Nüfus cüzdanı fotokopisi, T.C. kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı (Cumhuriyet Savcılığı veya e devlet şifresi ile alınacak, adli sicil kaydı olanlar her sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararını getirecektir), Öğrenim belgesi, Askerlik durum belgesi, (Terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge), Liman Cüzdanı (Gemi adamı cüzdanı), Gemi adamı Yeterlilik Belgesi, STCW Belgeleri, Gemi adamları Sağlık Yoklama Belgeleri, 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu (TCDD web sitesinde yayınlanacaktır) eksiksiz olarak doldurarak TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Hacıbayram Mah. Hipodrom Cad. No:3 Gar/ANKARA adresine gelerek teslim ederek başvurularını yapabileceklerdir.. 

Daha detaylı bilgi ve başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.