Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 35 Memur Alacak

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 35 Memur Alacak

Resmi Gazetede de Duyurulduğu Gibi Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesine Profesör, Doçent, Dr. Olmak Üzere Toplam 35 Öğretim Üyesi Alınacaktır.

Profesör ve Doçent kadrolarına başvuruda bulunacak adaylar başvuracakları kadroyu
belirten dilekçelerine ekleyecekleri;

-özgeçmişini,

-Yabancı Dil Sınav Puanını gösterir belgeyi,

-2 adet fotoğrafını,

-nüfus cüzdan fotokopisini,

-Doçentlik Başarı Belgesini,

-Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükselme ve Atama İlkeleri Yönergesinde yer alan puanlama kriterlerine göreöhazırlanmış Akademik çalışmalarının puanlanmış listesini

-yayın listesini (profesör adayları başlıca araştırma eserini belirtecek) ve bilimsel çalışma ve yayınlarını

-Profesör adayları (6) altı, Doçent adayları (4) dört adet taşınabilir bellek ve bir sayfaya 8 sayfa ve önlü arkalı olacak şekilde alınan çıktılardan oluşan 1 adet dosya halinde vereceklerdir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar;

başvurdukları kadroyu belirten dilekçelerine ekleyecekleri, özgeçmişini, Yabancı Dil Sınav Puanını gösterir belgeyi, 2 adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisi, doktora/tıpta uzmanlık belgesi Öğretim Üyeliğine Yükselme ve Atama İlkeleri Yönergesinde yer alan puanlama kriterlerine göre hazırlanmış Akademik çalışmalarının puanlanmış listesini ve yayın listesini (4) adet taşınabilir bellek ve bir sayfaya 8 sayfa ve önlü arkalı olacak şekilde alınan çıktılardan oluşan 1 adet dosya halinde vereceklerdir.

• Yabancı ülkelerden alınan doktora diploması ile unvanların Üniversitelerarası Kurul’ca eşdeğerliliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

• Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılmış dahi olsalar) çalıştıkları kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesini müracaat belgelerine ekleyeceklerdir.

• Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün olup; posta ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

• Adaylar, Özgeçmiş ve yayınları ile diğer akademik çalışmalarını puanlama formu formatına http://personel.nku.edu.tr adresinde yer alan Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükselme ve Atama İlkeleri Yönergesinden ulaşabilir.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 35 Memur Alacak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 35 Memur Alacak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 35 Memur Alacak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 35 Memur Alacak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 35 Memur Alacak

 

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 35 Memur Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın