TSK Kara Hava Deniz Komutanlıklarına KPSS'siz 50 Subay Alımı Yapacak!

TSK Kara Hava Deniz Komutanlıklarına KPSS'siz 50 Subay Alımı Yapacak!

Türk Silahlı Kuvvetleri 2022 yılının ilk subay alımını yapıyor. Yayımlanan duyuruya göre TSK Kara Hava ve Deniz Komutanlıkları bünyesinde görevlendirmek üzere KPSS'siz bay bayan toplamda 50 subay alımı yapacağını duyurdu

TSK Kara Hava Deniz Komutanlıklarına KPSS'siz 50 Subay Alımı

Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde bulunan Türk Silahlı Kuvvetleri Kara, Hava ve Deniz Komutanlıklarında görevlendirmek üzere KPSS şartsız subay alımı yapacağını duyurdu.

KPSS şartı bulunmuyor

TSK tarafından yayımlanan Kara Hava Deniz Komutanlıkları bünyesine yapılacak olan 50 subay alımı ilanına başvuru yapacak adaylardan KPSS şartı aranmayacak.

Kontenjan dağılımı nasıl olacak ?

tsksubay.jpg

Başvuru şekli ve zamanı ;

Adaylar ön başvurularını 20 Mart 2022 (saat 23.59’a kadar) tarihine kadar, https://personeltemin.msb.gov.tr internet adresinden e-devlet şifresi ile giriş yaparak çevrimiçi (online) olarak yapacaklardır. Şahsen, posta kanalı ile, dilekçe ile veya diğer şekillerde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Sınav ücreti 225 TL ;

Başvurusunu tamamlayan adaylar en geç 24 Mart 2022 saat 16.00’a kadar Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğüne ait “TR630001200919400006000072” İBAN numaralı hesaba [Şube Kodu:194 (Halkbank Merkez Şubesi), Hesap No:06000072] yazılı sınav için 225 (ikiyüzyirmibeş) TL yatıracak, havale/EFT formu açıklama bölümüne mutlaka sırasıyla “TC kimlik numarası, adı soyadı ve ‘MSB Hukuk Sınavı’ ibaresinin yazılması sağlanacaktır

TSK Kara Hava Deniz Komutanlıklarına KPSS'siz 50 Subay Alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Askeri Personel Alımı