TÜBİTAK 3 Personel Alımı Yapılacağı Duyuruldu

TÜBİTAK 3 Personel Alımı Yapılacağı Duyuruldu
TÜBİTAK 3 Personel Alımı Yapılacağı Duyuruldu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezinin yaptığı açıklamada 3 Büro memuru alınacağı açıklandı.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR resmi internet adresi üzerinden TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Yapılan açıklamada alınacak personellerin TÜBİTAK Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı bünyesinde veri giriş görevlisi istihdam edileceği belirtildi.

Adaylarda aranan şartlar

Üniversitelerin Bankacılık ve Sigortacılık, Maliye, İşletme Yönetimi veya Muhasebe
Programlarından birinden ön lisans mezunu olmaları, Kocaeli il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmaları ve 18 – 30 yaş arasında (10 Ocak 2002 ve 6 Ocak 1990) olmaları şartları aranmaktadır.

Ayrıca adayların T.C. Vatandaşı olmak, Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak, yasal mevzuatlar çerçevesinde ilgili Muhasebe kayıtlarının girilmesini ve kontrol edilmesini yapabilecek durumda olmak, Office uygulamalarına ve Genel Kabul Görmüş Muhasebe ilkelerine hâkim olmak, Devlet Muhasebesi ve Genel Muhasebe konuların hakkında bilgi sahibi olmak, Tek Düzen Hesap Planına hakım olmaları gerekmektedir.

Adaylar için son müracaat tarihi 10 Ocak 2020’dir

Adaylar için İŞKUR ilan başvuru numarası 00005338218’dir.

TÜBİTAK 3 Personel Alımı Yapılacağı Duyuruldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın