TÜBİTAK 9 Arge Personeli Alımı Açıklandı

TÜBİTAK 9 Arge Personeli Alımı Açıklandı

TÜBİTAK UEKAE tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 9 personelin Arge Personeli olarak istihdam edileceğini belirtiliyor.

TÜBİTAK UEKAE (Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü)yaptığı açıklamada alınacak 9 personelin TÜBİTAK UEKAE bünyesinde Kocaeli ilinde Arge Personeli (Teknisyen) olarak görevlendirileceği belirtti.

Adaylarda aranan nitelikler

Yükseköğretim Kurumlarının iki yıllık ön lisans eğitimi veren; Elektrik, Elektronik Teknolojisi, Kimya Teknolojisi, Bilgisayar Teknolojisi veya Makine bölümlerinden birini bitirmiş olmak, 1 Ocak 1984 tarihinden sonra doğmuş olmak, Kamu haklarından yasaklı olmamak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Güncel Öz geçmiş (Öz geçmişin renkli fotoğraflı, Türkçe, T.C. Kimlik ve telefon numaralarını da içerecek şekilde hazırlanması gerekmektedir), Ön Lisans diploması veya çıkış belgesi, YÖK mezun belgesi (E Devlet üzerinden alınabilir), Ön Lisans transkript belgesi, Deneyimi olan adaylar için çalışma belgesi ve SGK hizmet dökümü ve Askerlik durumunu gösterir belge istenmektedir.

Başvuru şekli, zamanı ve yeri

İlana başvuruda bulunmak için kurum internet adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur). 

İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

Başvuruların en geç 27 Mayıs 2020 tarihi saat 17:00’a kadar yapılması gerekmektedir.

Detaylar başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.