TÜBİTAK MAM 6 Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK MAM 6 Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM) tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 6 personelin Uzman Yardımcısı/Uzman olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtiliyor.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM) yaptığı açıklamada alınacak 6 personelin Uzman Yardımcısı/Uzman Personel olarak Kocaeli ilinde kurum bünyesinde görevlendirileceğini belirtti.

Adaylarda aranan nitelikler

Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 1 Ocak 1992 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek hastalığı veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme, İktisat, İşletme-Ekonomi, Ekonomi, Ekonomi-Finans, Ekonometri, İstatistik, Aktürerya, Aktüerya Bilimleri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişleri ve Maliye bölümlerinden birinden mezun olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Üniversiteye Giriş Sınavı Sonuç Belgesi (ÖSYM onaylı veya kontrol kodu olan internet çıktısı), Üniversiteye Giriş Sınavı Yerleştirme Belgesi (ÖSYM onaylı veya kontrol kodu olan internet çıktısı), Lisans Diploma/Çıkış Belgesi -ve varsa üstü- (eğitimlerini yurtdışındaki yüksek öğretim kurumlarında tamamlayanlar için Denklik Belgesi), YÖK Mezun Belgesi (e-devlet üzerinden alınan ve kontrol kodu olan internet çıktısı), Lisans ve varsa üstü Transkript Belgesi, Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi, Deneyimi (mesleki tecrübesi) olan adaylardan Çalışma Belgesi ve Sigorta Hizmet Dökümü, Güncel Özgeçmiş (Özgeçmişinizin renkli fotoğraflı, Türkçe, T.C. Kimlik ve telefon numaralarını da içerecek şekilde hazırlanması gerekmektedir) ve erkek adaylar için askerlik durumu belgesi istenmektedir.

Başvuru şekli zamanı ve yeri

Adaylar başvurularını en geç 6 Temmuz 2020 tarihi saat 17:00’a kadar kurum resmi internet sitesindeki iş başvuru sistemine kayıt olmak suretiyle yapacaklardır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.