TÜBİTAK SAGE 34 Proje Personeli Alımı Yapıyor

TÜBİTAK SAGE 34 Proje Personeli Alımı Yapıyor

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 34 personelin Proje Personeli (Usta) olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtiliyor.

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) yaptığı açıklamada alınacak 34 personelin Proje Personeli (Usta) olarak kurum bünyesinde görevlendirileceğini belirtti.

Adaylarda aranan genel nitelikler

28 yaşından gün almamış olmak, Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan hükümlü bulunmamak ve Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak. 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Meslek Lisesi diploma veya çıkış belgesi, Meslek Lisesi not döküm belgesi, Askerlik Durum Belgesi ve Özgeçmiş (T.C Kimlik numarası ve telefon numaralarını da içerecek şekilde renkli ve resimli olarak hazırlanması gerekmektedir) istenmektedir.

Başvuru şekli ve tarihi

Adaylar başvurularını kurum internet sitesi üzerinden İş Başvuru sistemine kayıt olarak istenilen belgeleri sisteme yükleyerek online olarak yapacaklardır.

Başvurular 22 Nisan 2020 tarihi saat 17:00’a kadar yapılacaktır.

Daha detaylı bilgi ve başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.