TÜBİTAK (SAGE) 7 Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK (SAGE) 7 Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) tarafından yayımlanan ilana göre 23 Personel alımı yapılacağı belirtildi.

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE tarafından Resmi Gazete’de yapılan açıklamada alınacak 7 personelin Aday Araştırmacı olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Başvuru tarihi

Adaylar için son başvuru tarihi 5 Şubat 2021’dir.

Başvuru şekli ve yeri

Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurum internet sayfasında, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır.

İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Aday Araştırmacı için aranan nitelikler (2 personel)

Lisans Bölümleri Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünün 4. Sınıfında öğrenim görüyor olmak.

Aday Araştırmacı için aranan nitelikler (2 personel)

Lisans Bölümleri Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünün 4. Sınıfında öğrenim görüyor olmak.

Aday Araştırmacı için aranan nitelikler (1 personel)

Lisans Bölümü Fizik, Fizik Mühendisliği, Optik ve Akustik Mühendisliği veya Elektro Optik Sistem Mühendisliği Bölümünün 4. sınıfında öğrenim görüyor olmak.

Aday Araştırmacı için aranan nitelikler (2 personel)

Lisans Bölümleri Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Telekomünikasyon Mühendisliği Bölümünün 4. Sınıfında öğrenim görüyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.