Turgut Özal Üniversitesi 9 Memur Alımı

Turgut Özal Üniversitesi 9 Memur Alımı
Turgut Özal Üniversitesi 9 Memur Alımı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turgut Özal Üniversitesi alınacak 9 sözleşmeli memurun 91 Büro Personeli, Aşçı, Şoför, Mühendis, Çözümleyici, Sistem Programcısı, Tekniker ve Teknisyen olarak istihdam edileceğini belirtiyor.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 sayılı Kanunun 40 ncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak, 657 sayılı Kanunun 41 nci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Belirli suçlardan mahkum olmamak, Askerlikle ilişiği olmamak (Askerlik çağına gelmemiş, Yapmış, tecil ettirmiş veya muaf olmak), 657 sayılı Kanun’un 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili özürlü bulunmamak, nöbetli ya da gece çalışmasına engel sağlık probleminin olmamak şartları aranmaktadır.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonraları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak (Tüm unvanlar için geçerli) Başvuran adaylarda Lisans mezunları için 2018/2019 KPSS P3 puanı, Ön Lisans mezunları için 2018 KPSS P93, Orta öğretim mezunları için 2018 KPSS P94 puanı esas alınacaktır şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Başvuru Formu, Sınav Sonuç Belgesi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, İkametgah Belgesi (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir), Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı veya Noter Onaylısı (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir), Daha önce çalışmış ise SGK Hizmet Dökümü, Adli Sicil Kaydı (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir), Askerlik Durum Belgesi (Erkek Adaylar İçin) (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir), Özgeçmiş ve sertifikalar ve 1 adet Fotoğraf istenmektedir.

Adaylar başvuru formunu doldurduktan sonra yukarıda istenen belgeler ile birlikte ilanın yayımlandığı tarihi izleyen 15 inci gün mesai bitimine kadar (17:00) üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta, Fax veya internet başvurusu kabul edilmeyecektir.

Adaylar için başvuru son müracaat tarihi 20 Ocak 2020’dir.

Başvuru formu için tıklayınız.

Kadrolara göre aranan nitelikler için tıklayınız.

Turgut Özal Üniversitesi 9 Memur Alımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın