Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü 10 Personel Alımı Açıklandı

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü 10 Personel Alımı Açıklandı

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre 10 beden işçisi ve temizlik görevlisi alımı ilan edildi.

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 10 personelin 9 temizlik görevlisi ve 1 beden işçisi olarak istihdam edileceği belirtiliyor.

Adaylarda aranan nitelikler

18 - 35 yaş arasında (21 Şubat 2002 – 17 Şubat 1985 arası) olmak, Türk vatandaşı olmak, affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak, erkek adayların askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu ve engeli bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, En az ilköğretim en fazla lise ve dengi okul mezunu olmak ve İstanbul ili belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdanı fotokopisi, Sabıka Kaydı, Askerlik Belgesi (Erkek adaylar için), İkametgâh Belgesi, Sağlık Raporu ( En az 3 Hekimli: psikiyatri, dahiliye ve ortopedi ), Diploma (Aslı veya noter tasdikli veya e-devlet çıktısı) istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 21 Şubat 2020 tarihidir.

Adaylar için kura çekimi 28 Şubat 2020 tarihinde 10:00 – 11:00 saatleri arasında Kemankeş Cad. Karamustafapaşa Sok. No:21 Karaköy, Beyoğlu/İSTANBUL adresinde yapılacaktır.

Adaylar için başvuru numaraları 00005407692 ve 00005407647’dir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.