Türkiye Şeker Fabrikaları En Az Lise Mezun Daimi Kadro 16 İşçi Alıyor

Türkiye Şeker Fabrikaları En Az Lise Mezun Daimi Kadro 16 İşçi Alıyor

Türkiye Şeker Fabrikaları tarafından yapılan açıklamaya göre en az lise mezunu daimi kadroda farklı branşlarda 16 sürekli işçi alımı yapılacak.

Türkiye Şeker Fabrikaları tarafından yayımlanan ilana göre alınacak 16 personelin 3 Avukat, 3 Bilgisayar/Yazılım Mühendisi, 2 İnşaat Mühendisi, 4 Depo/Ambar Görevlisi, 3 Metal Teknolojisi Teknisyeni ve 1 Atölye Marangozu olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Adaylar için Başvurular ilanların 28 Aralık 2020 tarihinde İŞKUR internet sitesi üzerinden yayımlanması ile başlayacaktır.

Avukat İçin Aranan Nitelikler (3 Personel Sadece Engelli Olanlar Başvurabilir)

Hukuk Fakültesi mezunu olmak, 35 yaşından gün almamış olmak, Avukatlık ruhsatına sahip olmak ve EKPSS sınavına girmiş olmak şartları aranmaktadır.

Bilgisayar/Yazılım Mühendisi İçin Aranan Nitelikler (3 Personel Sadece Engelli Olanlar Başvurabilir)

İlgili bölümlerden Mühendislik Fakültesi mezunu olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve EKPSS sınavına girmiş olmak şartları aranmaktadır.

İnşaat Mühendisi İçin Aranan Nitelikler (2 Personel Sadece Engelli Olanlar Başvurabilir)

İlgili bölümden Mühendislik Fakültesi mezunu olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve EKPSS sınavına girmiş olmak şartları aranmaktadır.

Depo/Ambar Görevlisi İçin Aranan Nitelikler (4 Personel Sadece Engelli Olanlar Başvurabilir)

İşletme, Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Maliye, Büro Yönetimi-Halkla İlişkiler- Pazarlama Ön Lisans mezunu olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve EKPSS sınavına girmiş olmak şartları aranmaktadır.

Metal Teknolojisi Teknisyeni İçin Aranan Nitelikler (3 Personel Sadece Eski Hükümlü Olanlar Başvurabilir)

Meslek liselerinin Metal İşleri, Kaynak Teknolojisi Bölümleri mezunu olmak veya Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı Ustalık Belgesi/Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Tehlikeli/ Çok Tehlikeli İşlerde, yüksek yerlerde ve vardiyalı işlerde çalışmasına engel olacak bir hastalığının bulunmadığı, seyahat engeli olmaksızın arazi şartlarında çalışabilir olduğuna ilişkin Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından sağlık raporu alabilecek durumda olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak şartları aranmaktadır.

Atölye Marangozu İçin Aranan Nitelikler (1 Personel Sadece Eski Hükümlü Olanlar Başvurabilir)

Meslek liselerinin Ağaç İşleri veya Mobilya Dekorasyon Bölümleri mezunu olmak veya Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı Ustalık Belgesi/Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Tehlikeli/ Çok Tehlikeli İşlerde, yüksek yerlerde ve vardiyalı işlerde çalışmasına engel olacak bir hastalığının bulunmadığı, seyahat engeli olmaksızın arazi şartlarında çalışabilir olduğuna ilişkin Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından sağlık raporu alabilecek durumda olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak şartları aranmaktadır.

Avukat Başvuru Kılavuzu.

Bilgisayar/Yazılım Mühendisi Başvuru Kılavuzu.

İnşaat Mühendisi Başvuru Kılavuzu.

Depo/Ambar Görevlisi Başvuru Kılavuzu.

Metal Teknolojisi Teknisyeni Başvuru Kılavuzu.

Atölye Marangozu Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.