TÜRKSAT 31 Personel Alım İlanı Yayımlandı

TÜRKSAT 31 Personel Alım İlanı Yayımlandı

TÜRKSAT Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 31 personelin kurum bünyesinde Uzman olarak istihdam edileceği belirtiliyor.

TÜRKSAT Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. yaptığı açıklamada alınacak 31 personelin kurum bünyesinde BT Yedekleme Sistem Uzmanı, BT Yazılım Mimarı, BT Yazılım Geliştirme Uzmanı, BT Veri Madenciliği Veri Analiz Uzmanı, BT Proje Yöneticisi, BT Proje Yöneticisi (İş Zekası), BT Proje Yöneticisi (Akıllı Çözümler), BT Network Uzmanı, BT Linux-Unix Uzmanı, BT İşletim Sistemi Uzmanı, BT Güvenlik Operasyon Uzmanı ve BT Grafik Tasarım Uzmanı olarak istihdam edileceğini belirtti.

Adaylarda aranan genel şartlar

1 Ocak 1979 sonrasında doğmuş olmak, Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, Erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Affa uğramış olsalar bile hükümlü bulunmamak, 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Sağlık durumunun çalıştırılacağı işe uygun olduğuna dair sağlık raporunu almış olmak ve Gerektiğinde hakkında yapılacak güvenlik soruşturmasının ve/veya arşiv araştırmasının olumlu sonuçlanmış olması şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Bu pozisyon için gerekli olan ağırlıklı mezuniyet ortalamasını gösterir mezuniyet belgesi (e-devletten alınabilir), yurt dışından mezun olanlar için mezuniyet belgesi ve YÖK denklik belgesi Barkodlu SGK hizmet dökümü (e-devletten alınabilir) Yabancı dil belgesi veya pozisyon unvanı için talep edilen öğrenim dilinin %100 İngilizce olduğunu gösteren belge istenmektedir.

Adaylar için başvurular 31 Temmuz 2020 tarihine kadar devam edecektir. (Bu tarihten önce uygun adaylar bulunması halinde ilan kapatılacaktır)

Adaylar başvurularını kurum internet sitesi üzerinden yapacaklardır.

Daha detaylı bilgi ve başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.