Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü 10 Sözleşmeli Memur Alım Başvuruları Başladı

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü 10 Sözleşmeli Memur Alım Başvuruları Başladı
Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü 10 Sözleşmeli Memur Alım Başvuruları Başladı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü yaptığı açıklamada alınacak 10 personelin mühendis, fizikçi, büro görevlisi ve sekreter olarak istihdam edileceğini belirtti. 

Mühendis için aranan şartlar

Metalurji Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Nano teknoloji Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Nano mühendislik, Seramik Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak, KPSSP3 puan türünden en az 75 puan almış olmak, YDS sınavından en az 60 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Mühendis için aranan şartlar

Kimya Mühendisliği, Kimya ve Süreç Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya lisans programlarının birinden mezun olmak, KPSSP3 puan türünden en az 75 puan almış olmak, YDS sınavından en az 60 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Mühendis için aranan şartlar

Makine Mühendisliği/Makina Mühendisliği veya Makine ve İmalat Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak, KPSSP3 puan türünden en az 75 puan almış olmak, YDS sınavından en az 60 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Fizikçi için aranan şartlar

Fizik lisans programından mezun olmak, KPSSP3 puan türünden en az 80 puan almış olmak, YDS sınavından en az 60 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Büro görevlisi için aranan şartlar

Maliye, Muhasebe ve Maliye veya Maliye-Muhasebe lisans programlarının birinden mezun olmak, KPSSP3 puan türünden en az 80 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Sekreter için aranan şartlar

İktisadi ve İdari Bilimler Programları lisans programından mezun olmak, KPSSP3 puan türünden en az 80 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Sınavı kazanacak adaylardan İstenecek Belgeler

Öğrenim durumunu gösterir diploma veya geçici mezuniyet belgesinin aslı veya kurum tarafından onaylı örneği; yabancı yüksek öğrenim kurumlarından mezun olanlar için denkliği Yüksek öğretim Kurulu tarafından tasdik edilmiş diploma veya geçici mezuniyet belgesinin aslı veya kurum tarafından onaylı örneği ve noterden tasdikli tercümesinin aslı veya kurum tarafından onaylı örneği, Yabancı dil belgesi, Yönetmeliğin 12/1 maddesinde belirtilen yazılı beyanları ve kurum tarafından istenilecek diğer bilgileri içerecek başvuru formu, Daha önce başka bir yerde çalışmış olanların çalıştıkları kuruluşlardan alacakları hizmet belgesi, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Mal bildirim beyannamesi, Son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf ve Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu istenmektedir.

Başvuru Yeri, Şekli ve Tarihi

Başvurular 2 Mart 2020 tarihinde saat 10:00’da başlayıp, 17 Mart 2020 tarihi mesai saati bitiminde (17:00) sona erecektir. Başvuruların kurum internet sayfası üzerinde açılacak olan başvuru bağlantısı üzerinden yapılacaktır. 

Sözlü Sınav Yeri ve Tarihi

Başvurular tamamlandıktan sonra müracaatı kabul edilen adaylar arasından en yüksek KPSS puanından başlamak üzere alınacak personel sayısının 4 katı aday mülakata hak kazanacaktır. Sözlü sınava katılmaya hak kazananlar 26 Mart 2020 tarihinde başlamak üzere kurumun Dumlupınar Bulvarı No:166 D- Blok 06520 Çankaya/ANKARA adresindeki idari binasında yapılacaktır. 

Daha detaylı bilgi ve başvuru kılavuzu için lütfen tıklayınız.

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü 10 Sözleşmeli Memur Alım Başvuruları Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın