Uluslararası Araştırma Enstitüsü 25 İşçi Alımı

Uluslararası Araştırma Enstitüsü 25 İşçi Alımı

Uluslararası Araştırma Enstitüsü Tarımsal Araştırma Enstitüsü tarafından İŞKUR’da yapılan açıklamaya göre alınacak 25 personelin Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Cankurtaran ve Temizlik Görevlisi olarak kurum bünyesinde görevlendirileceği belirtiliyor.

Uluslararası Araştırma Enstitüsü Tarımsal Araştırma Enstitüsü İŞKUR’da yaptığı açıklamada alınacak 25 personelin 2 Aşçı, 3 Aşçı Yardımcısı, 1 Cankurtaran ve 19 Temizlik Görevlisi olarak istihdam edileceğini belirtti.

Adaylarda aranan genel nitelikler

Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Son başvuru tarihi itibarıyla, 657 sayılı Kanunun 48’inci maddesinin 5’inci fıkrası uyarınca yapılacak güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak, Millî Güvenlik Kurulunca Devletin millî güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış, bu örgütlere yardım etmemiş, kamu imkân ve kaynaklarını bu örgütleri desteklemeye yönelik kullanmamış ya da kullandırmamış, bu örgütlerin propagandasını yapmamış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır. 

Aşçı için aranan nitelikler

En az İlköğretim mezunu olmak, Mesleğinde en az 2 yıl deneyimli olmak ve İzmir İli Çiğli, Menemen, Foça ve Aliağa ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Aşçı Yardımcısı için aranan nitelikler

En az İlköğretim mezunu olmak, Mesleğinde en az 2 yıl deneyimli olmak ve İzmir İli Çiğli, Menemen, Foça ve Aliağa ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Cankurtaran için aranan nitelikler

En az Lise ve dengi okul mezunu olmak, Gümüş Cankurtaran Belgesine sahip olmak ve İzmir İli Çiğli, Menemen, Foça ve Aliağa ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler

En az İlköğretim mezunu olmak ve İzmir İli Çiğli, Menemen, Foça ve Aliağa ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için kura çekimi 20 Mayıs 2020 saat 11:00 - 12:00 saatleri arasında UTAEM Foça Eğitim Merkezi Dinlenme Tesislerinde yapılacaktır.

Adaylar için son başvuru tarihi 15 Mayıs 2020’dir.

Adaylar için İŞKUR ilan numaraları 00005494628, 00005494722, 00005494683 ve 00005494817’dir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.