Üniversite 35 Bin Lira Maaşla Memur Alımı Yapacak!

Üniversite 35 Bin Lira Maaşla Memur Alımı Yapacak!

Marmara Üniversitesi memur alımı yapacağını duyurdu. Üniversite tarafından yayımlanan alım ilanına göre Marmara Üniversitesi kendi bünyesinde 35 bin lira maaşla çalıştırmak üzere bilişim personeli alımı yapacak..

Üniversite 35 Bin Lira Maaşla Memur Alımı

Devlet Üniversitesi olan Marmara Üniversitesi memur alımı yapacağını duyurdu. Marmara Üniversitesi tarafından yayımlanan alım ilanına göre Üniversitenin bilgi işlem kısmında görevlendirilmek üzere 3 adet bilişim personeli alımı yapılacak.

35 bin tl'ye kadar maaş

Marmara Üniversitesi tarafından yayımlanan memur alım ilanına göre alınacak kişilere Aylık Brüt Sözleşme Ücreti Katsayı Tavanının 3 katına kadar maaş ödenebilecek. Bu tutar 2022 yılında brüt 35 bin liraya tekabül ediyor.

Başvurular başladı

Adaylar başvurularını bugünden itibaren 24 Mayıs 2022 tarihine kadar online olarak aşağıdaki adres üzerinden yapabileceklerdir.

Başvuru adresi : persis.marmara.edu.tr

Kadro dağılımı

  • Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı - 1 Kişi
  • Kıdemli Ağ Uzmanı - 1 Kişi
  • Sistem Uzmanı - 1 Kişi

Başvuru genel şartları

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olması,
  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması,
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda (Değişik ibare: RG-2/5/2012- 28280) ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunması
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri, zorunludur.

Marmara Üniversitesi memur alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.