Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli Ve Memur Alımı Yapılacak

Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli Ve Memur Alımı Yapılacak

Güncel kamu personel alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan bilgilerde Kırklareli Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere memur alımı ve kadrolu temizlik personeli alımı yapılacaktır.

ÜNİVERSİTE PERSONEL ALIMI


Kırklareli iş ilanları personel alımı için son başvuru tarihi 23.11.2021 olarak bildirildi.

Gerekli işlemler için adayların aşağıda yazılı adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binası D-E Blok Kat:3 Kayalı Kampüsü / KIRKLARELİ

 

universite-personel.jpg

 


TEMİZLİK PERSONELİ VE MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.

Mimar alımı için başvuracakların mimarlık lisans programından mezun olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmaları ve belgelendirmek kaydıyla ilgili lisans alanında 2 yıl tecrübesi olması gerekiyor.

Büro personeli alımı için kişilerin hukuk lisans programından mezun olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve KPSS-2020 (B Grubu) puanı en az 70 puan almış olmaları gerekiyor.

Diğer büro personeli alımı için başvurmak isteyenlerin Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Temizlik hizmetlerini yerine getirmek üzere en az ortaöğretim mezunu olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.