Üniversite Hastanesi 6823 TL Maaş İle Sağlık Personeli Alımı

Üniversite Hastanesi 6823 TL Maaş İle Sağlık Personeli Alımı

Üniversite hastanesi kamu sağlık personeli alımı ilanları ile açıklanmış olan duyuru bilgilerinde Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi bünyesi içerisinde istihdam edilmek üzere kamu personel alımı yapacak. 2021 sağlık personeli alımı başvuru şartları nedir

Bilgileri açıklanmış olan üniversite 2021 memur alımı ilanları ile beraber görev yapmak isteyenler kurum tarafından bildirilmiş olan bütün resmi şartları taşıması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


•    Mehmet Bey Üniversitesi işçi alımı son başvuru tarihi 5.10.2021 olarak belirtilmiştir.

•    Başvuru işlemleri için aşağıda bulunan resmi site üzerinden online işlem yapılması gerekiyor.

https://kmu.edu.tr


Başvuru Şartları


1.    Karamanoğlu üniversitesi ilanları için gerekli olan işlemleri yapacak olanların kamusal haklardan mahrum olmaması ve Başvuracak adayların özel şartlar ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmaları gerekmekte.

2.    Üniversite sağlık çalışanı alımları için tüm başvuru yapan vatandaşların görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Patoloji Laboratuvar programlarından mezun olmaları şartı bulunuyor.

3.    Hastane işçi alımı için çalışmak isteyen vatandaşların sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri bölüm mezunu olmaları şartı bulunuyor.

4.    Sağlık ilanları için başvuru yapacak olan bütün bay ve bayan adayların devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar gibi bölümlerden mezun olması gerekiyor.

 

karaman.jpg

 


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.