Üniversite Hastanesine KPSS Puan Şartsız 23 Kamu Personeli Alım İlanı

Üniversite Hastanesine KPSS Puan Şartsız 23 Kamu Personeli Alım İlanı

Üniversite hastanesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu sağlık personeli alımı başvuru ilanı 26 Şubat 2021 tarihi itibarıyla yayımlandı. Lise, önlisans ve lisans mezunu 23 kamu personeli alımı başvuru şartları ve tüm detaylar bu haberimizdedir.

Lise, Önlisans ve Lisans mezunlarının başvuru yapabileceği Kamu Personeli Alımı başvuru ilanı 26 Şubat 2021 tarihli resmi gazetede yayımlanmış bulunuyor. Adayların nasıl başvuru yapacağına, kimlerin memur alımları sürecine dahil olacağına dair tüm detayları ve başvuru süreci ile şartları bu haberimizde bulabilirsiniz.

Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Adaylar başvurularını 26 Şubat ile 12 Mart 2021 tarihleri arasında sadece internet ortamında yapabileceklerdir. Aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden üniversite internet sitesinden başvurularını belirlenen süreler içerisinde yapmanız gerekiyor.

KPSS Taban Puan Yok

Adayların 23 kadro için Kamu Personeli Seçme Sınavı puan şartı da aranmıyor. Sadece 2020 KPSS lisans, önlisans veya ortaöğretim alanından herhangi bir puanı olması gerekmektedir. Bu kapsamda KPSS taban puan şartsız başvuruların da yazılı sınav olmadan mülakatsız yapılacağı ve direkt olarak KPSS puan üstünlüğüne göre atamaların gerçekleştirileceği kamuoyuyla paylaşıldı.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 23 Sağlık Personeli Alımı

23 kadroya memur alımları sözleşmeli statüde olacak ve Üniversiteye ait “Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde” istihdam edileceği belirtildi.

11 Hemşire alımı için 4605 nitelik kodlu olmak üzere Hemşirelik, Sağlık Memurluğu veya Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri lisans programından mezun olmak gerekiyor.

12 Hemşire alımı için ise Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik-Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanı - Ebelik-Hemşirelik Dalının, Hemşirelik Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanı - Hemşirelik Dalının veya Hemşirelik-Ebelik- Sağlık Memurluğu Alanı – Sağlık Memurluğu Dalının birinden mezun olmak şartı aranıyor.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Türk vatandaşı olmak,

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

Gece Nöbeti tutmasına engel olabilecek sağlık problemi bulunmamak (Hamilelik hariç),

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak şartlarını taşıması,

Ayrıca sözleşmeli çalışmış olanlarla ilgili hükümler de bulunmaktadır. Adaylar aşağıdaki başvuru kılavuzundan gerekli tüm detaylara ayrıca erişim sağlayabilirler.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.