Üniversite Öğrenci Kredileri İçin Büyük Fırsat! Her Ay Destek Ödemesi Yapılacak

Üniversite Öğrenci Kredileri İçin Büyük Fırsat! Her Ay Destek Ödemesi Yapılacak

Üniversite öğrencileri için burs fırsatları devam etmekte. Üniversite gençlerine destek vermek isteyen bazı kuruluşlar, aylık 400 Türk lirası ile 4.000 Türk Lirası oranlarında değişmekte olan miktarlarda geri ödeme şartı bulunmadan d

Milyonlarca Üniversite Öğrencisini ilgilendiren Kredileri İçin Büyük Fırsat! Her Ay Destek Ödemesi Yapılacak

Türkiye genelinde okumakta olan üniversite öğrencileri için çok önemli burs fırsatları devam ediyor. Üniversite gençlerine büyük oranda destek vermek isteyen bir çok kuruluş, aylık olarak 400 Türk lirası ile 4.000 Türk Lirası oranlarında değişmekte olan miktarlarda geri ödeme şartı bulunmadan destek verilecek.


BORUSAN KOCABIYIK VAKFI ÖDEMELERİ


Başvuru için son tarih 27 Ekim 2021

İstanbul, Cerrahpaşa, İstanbul Teknik, Boğaziçi ve Ortadoğu Teknik üniversitelerinin mühendislik, işletme ve iktisat fakülteleri ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Hukuk Fakülteleri'nde okuyan başarılı ve maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs verilecek. 


TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖDEMELERİ


Son başvuru tarihi 6 Ekim 2021

Türkiye içinde başarılı olan ayrıca maddi olarak desteğe ihtiyacı bulunan öğrenciler için sağlanmakta olan üniversite bursu ile aylık 800 TL, üstün başarı bursu ise bin 600 lira olarak belirlenmiştir. 

 

universite-ogrenci-burs-kredi.webp


LİMAK VAKFI ÖDEMELERİ


Son başvuru tarihi 10 Ekim 2021

Eğitim vermekte olan üniversitelerin mühendislik fakültelerinin bilgisayar mühendisliği, çevre mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği, inşaat mühendisliği, kimya mühendisliği ve makine mühendisliği bölümlerinde lisans eğitimi alan ve maddi desteğe ihtiyaç duyan kız öğrencilere burs veriyor. 

9 ay verilen bursun tutarı aylık 750 lira. 


KALE VAKFI ÖDEMELERİ


Başvuruda son tarih 10 Ekim 2021

Belirlenen 24 üniversitenin tasarım, mimarlık, iç mimarlık, mühendislik, işletme, uluslararası ilişkiler, seramik ve seramik mühendisliği, bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri, iletişim, halkla ilişkiler ve tanıtım, ulaştırma, lojistik gibi bölümlerindeki öğrencilere Ekim-Haziran boyunca aylık 750 lira burs veriyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.