Üniversiteye hemşire alımı, ebe alımı ve memur alımı

Üniversiteye hemşire alımı, ebe alımı ve memur alımı

Güncel olarak açıklanmış resmi bilgilerde İstanbul üniversitesi kuruluşu olan Cerrahpaşa bünyesinde çalıştırılmak üzere hemşire, ebe ve memur alımı yapılacak.

İstanbul üniversitesi Cerrahpaşa personel alımı başvuru şartları

1.    Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak ve erkekler için askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve 2020 KPSS P3 puan türünden 55 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor.

2.    Ebelik Bölümü Lisans mezunu olmak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve 2020 KPSS P3 puan türünden 55 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor.

3.    İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme, İktisat Fakülteleri veya Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi Lisans programlarının birinden mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

4.    2020 KPSS P3 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

5.    Muhasebe ve Mali konularda 2 yıl deneyimli olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.


İstanbul üniversitesi personel alımı başvuru bilgileri


Başvurular 27.01.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için https://personel.istanbulc.edu.tr/adresindeki Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.