Yalova Üniversitesi 31 Sürekli İşçi Alımı İŞKUR’da Yayımlandı

Yalova Üniversitesi 31 Sürekli İşçi Alımı İŞKUR’da Yayımlandı
Yalova Üniversitesi 31 Sürekli İşçi Alımı İŞKUR’da Yayımlandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yalova Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 31 personelin Temizlik Görevlisi ve Güvenlik Görevlisi olarak üniversite bünyesinde görev yapacağı belirtiliyor.

Adaylarda aranan genel şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesi (a) bendinin 1, 4, 5, 6, 7 fıkralarında belirtilen şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Engellilerin, durumlarını ilgili mevzuatına göre yetkili sağlık kuruluşlarından alınan engelliler için sağlık kurulu raporuyla belgelendirmek, Görevini yapmasına engel sağlık sorununun olmaması (Engelli Temizlik Görevlileri hariç) şartları aranmaktadır.

Temizlik Personeli için (Sadece eski hükümlü veya TMY olanlar başvurabilir)

En az ilkokul mezunu olmak, Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanmış olmak veya Eski Hükümlü belgesine sahip olmak, Temizlik işi yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak, Üniversitenin tüm yerleşkelerinde çalışmaya engel durumu bulunmamak, Yalova Merkez ve Altınova, Çiftlikköy, Termal, Armutlu, Çınarcık ilçelerinin birinde ikamet ediyor olmak 18 – 40 yaş arasında olmak (3 Mart 2002 – 28 Şubat 1980) ve şartları aranmaktadır.

Temizlik Personeli için (Sadece Engelli olanlar başvurabilir)

En az ilkokul mezunu olmak, En az %40 oranında Engelli Sağlık Kurulu Raporu olmak, Temizlik işi yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak, Yalova Merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak ve 18 – 40 yaş arasında olmak (3 Mart 2002 – 28 Şubat 1980) şartları aranmaktadır.

Temizlik Personeli için 

En az İlk Öğretim mezunu olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak (3 Mart 2002 – 28 Şubat 1980) ve Yalova merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Güvenlik Personeli için 

En az Lise ve dengi okul mezunu olmak, 5188 sayılı Kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak (3 Mart 2002 – 28 Şubat 1980) ve Yalova merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Sözlü sınava hak kazanan adaylardan istenen belgeler

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi, Diploma Fotokopisi, Adli Sicil Belgesi, Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik, yaşlılık aylığı almadığını gösterir belge, Öncelik hakkına sahip olanların, öncelikli durumlarını gösterir belgenin aslı ve fotokopisi ve 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananların, durumlarını gösterir belgenin aslı ve fotokopisi (İlgili ilana başvuranlar için) istenmektedir.

Aday alımı kura ve sözlü mülakat ile yapılacak olup kura 10 Mart 2020 tarihinde saat 09:00’da Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır.

Kura sonucu üniversitenin resmi internet sitesinde yayımlandıktan sonra sözlü mülakat yeri tarihi ve saati yine üniversitenin internet sitesinde adaylara duyurulacaktır.

Adaylar için son başvuru tarihi 3 Mart 2020’dir.

Adaylar için İŞKUR ilan numaraları 00005429137, 00005429166, 00005429241 ve 00005429983’tür.

Yalova Üniversitesi 31 Sürekli İşçi Alımı İŞKUR’da Yayımlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın