Yerli GSM Vestelcell Geliyor

Yerli GSM Vestelcell Geliyor
Yerli GSM Vestelcell Geliyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GSM Şirketleri 4 Olacak

Ülkemizde şu anda Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom olmak üzere 3 adet telefon operatörü mevcuttur. Sektörde rekabeti arttıracak olan yeni bir operatör daha ekleniyor. Yerli teknolojik cihaz üreten Vestel, şimdi de telekomünikasyon sektörüne giriyor. Daha önce yerli beyaz eşya ve telefon üretimi yapan şirket şimdi ise SIM kart piyasasına giriş yapıyor. 

Yeni çağdaki hız ve teknolojiden pay almak adına ülkemiz tarafından yerli teknoloji markası Vestel piyasaya çıkmıştı. Son teknolojiye uygun ve aynı zamanda uygun fiyatlı ürünler ile tüketiciye ulaşan firma şimdi de telekomünikasyon sektörüne giriş yapıyor. Böylece yerli bir GSM şirketinin olması sağlanacaktır. 

Şubat’ta Piyasaya Çıkacak

Vestelcell kartları ile hizmet verecek olan firma Şubat ayında piyasaya çıkmayı hedefliyor. Şu anda ülke genelinde 200 bayisi bulunuyor ve bu bayiler aracılığıyla SIM kartlarının müşterilere sunulması hedefleniyor. Vestelcell’in faaliyete başlaması ile Vestel mağazalarından kart almak mümkün olacak.

Haberleşme sektöründe 3 ana telekomünikasyon şirketi olsa da bu şirketlerin altyapısını kullanan diğer bazı operatörler de mevcuttur. Operatör sayısının her geçen gün artması sayesinde piyasada rekabet yaşanmaktadır. Ucuzlayan fiyatlar sayesinde en çok kullanıcılar memnun olmaktadır. Vestelcell de piyasa ilk kez giriş yapacağından müşterilere fiyat avantajları ve kampanyalar sunacaktır.

Yerli GSM Vestelcell Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın