Yozgat Bozok Üniversitesi 48 Sağlık Personeli Alımı

Yozgat Bozok Üniversitesi 48 Sağlık Personeli Alımı
Yozgat Bozok Üniversitesi 48 Sağlık Personeli Alımı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Bozok Üniversitesin yayınlamış olduğu ilana göre 48 sağlık personeli alımı yapılacak.

Başvuru Bilgisi

Başvurular 25 Ocak Tarihinde başlamış olacaktır. 8 Şubat 2021 tarihinde sona erecektir. Başvurular Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Bakanlığı’na İstenilen belgeler ile birlikte posta yolu veya şahsen yapılacaktır.

Alımı Yapılacak Unvanlar

20 Hemşire(Lisans Mezunu), 15 Hemşire(Meslek Lisesi Mezunu olan), 4 Hemşire(Ameliyathane Hizmetlerinde en az 5 yıl Tecrübe), Eczacı 1 kişi, Sağlık Teknikeri 4 kişi, 4 Diğer sağlık teknikeri alımı yapılacaktır.

Başvuru Yapacak adaylarda aranan genel şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşıma, 2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. (Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93, Lisans mezunları için KPSSP3 puanı esas alınacaktır.), Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Başvurulacak unvanın aranılan niteliklerini sağlamak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi gereğince “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.”

Başvuru Kılavuzu.

Yozgat Bozok Üniversitesi 48 Sağlık Personeli Alımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın