Zeybek Kurumuna Kadrolu Olarak 5549 TL Maaş İle İşçi Alımı Yapılacak

Zeybek Kurumuna Kadrolu Olarak 5549 TL Maaş İle İşçi Alımı Yapılacak

KPSS'siz olarak güncel tekniker alımı ilanları geneli içinde yayınlanmış olan kamu personel alımı bilgilerinde Aydın iş ilanları içinde Efeler belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere Ziraat Teknikeri alımı yapılacak.

Son dakika tekniker alımı ilanları kapsamında Aydın Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Efeler belediyesi işçi alımı için başvuracakların üniversitelerin ziraat teknikeri mezunu olmaları gerekiyor.

 

Başvuru Bilgileri Nedir?


Efeler personel istihdamı son başvuru tarihi 28.09.2021.

Eleman alımı başvuruları için aşağıda yazılı olan mail üzerinden özgeçmiş gönderilerek başvuru işlemi yapılacaktır.

info@efelerzeybek.com.tr


Başvuru Şartları Nedir?


Aydın belediyesi memur alımı ilanları doğrultusunda başvuracakların kendi bölümü ile ilgili olarak yeni teknolojileri takip etmesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmekte.

Kamu ziraat teknikeri alımı için görev almak isteyenlerin işleyiş ile fayda sağlayacak proje önerileri oluşturabilmeli, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Belediye işçi alımı için başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin, verimli ve yenilikçi öneriler oluşturabilmeli, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor ve hizmetlerin yönetimini yapma yeteneğine sahip olmaları.

 

aydin-ziraat-28-9.jpg

 

Tüm bay ve bayan adayların mesleki gelişmeleri uyarlamak, destek vermek, ek geliştirmeleri yapması, Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programların kullanımında deneyimli olması gerekmekte ve kamu haklardan mahrum olunmaması gerekmekte.
Kamu kurumu personel ilanları için çalışmak isteyenlerin görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.