Zonguldak Belediyesi Yüksek Maaş Personel Alımları

Zonguldak Belediyesi Yüksek Maaş Personel Alımları

İŞKUR üzerinden kamuya personel alımları ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre Zonguldak Belediyesi Bünyesine personel alımı gerçekleştirilecek. İşte başvurular…

2021 yılı kamuya personel alımları kapsamında İŞKUR üzerinden personel alımları ilanları yayınlanmaya devam ediyor.

Zonguldak Personel Alımları

Ereğli Belediyesi tarafından yayınlanan ilana göre Belediye Başkanlığı bünyesinde hizmet etmek üzere 1 adet Acil Tıp Teknisyeni alımları yapılacağı bildirildi.

Başvuru Şekli ve Yeri

İlana başvurularını gerçekleştirmek isteyen adaylar Kdz. Ereğli Belediyesi Binası Murtaza Mahallesi Hasan Arslan Sokak No:39 /Z106 adresine istenilen belgelerin iletilmesi ile yapılacaktır.

Başvuru Tarihleri

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını yarın itibari ile gerçekleştirmeye başlayacak olup en geç başvurular 12 Haziran 2021 tarihine kadar gerçekleştire bileceklerdir.

Başvuru Koşulları

İlana başvurularını gerçekleştirecek adaylar Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin bulunmama ve şahsen başvuru yapma şartları aranmaktadır.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuru esnasında adaylarda Kimlik Fotokopisi aslı veya fotokopisi ve Diploma kopyası belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir.

İlan metni.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.