100. Yıl Üniversitesi 58 Sağlık Personeli Alımı

100. Yıl Üniversitesi 58 Sağlık Personeli Alımı
100. Yıl Üniversitesi 58 Sağlık Personeli Alımı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre 58 personelin 45 Hemşire, 1 Fizyoterapist, 2 Ebe, 5 Sağlık Teknikeri, 1 Eczacı ve 4 Diğer Sağlık Personeli olarak üniversite hastanesi görevlendirileceği belirtildi.

Adaylarda aranan genel nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak ve 2018 yılı KPSS sınavına girmiş olmak (Lisans mezunları için KPSS P3, Ön lisans mezunları için KPSS P93, Ortaöğretim mezunları için KPSS P94 puanı esas alınacaktır. Adayların 2018 yılı KPSS puanının, başvurduğu nitelik kodunda aranan öğrenim şartına uygun olması gerekmektedir) (Eczacı pozisyonu hariç), Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu bulunmamak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli ve zamanı

Adaylar başvurularını, bu ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren (8 Mayıs 2020) 15 gün içinde (22 Mayıs 2020 mesai bitimine kadar) Üniversite web sayfasından Online olarak yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuruda istenen belgeler

Başvuru Formu (Kurum web sitesinden doldurulacaktır), Öğrenim belgesi fotokopisi (e-devletten alınabilir), 2018 KPSS B grubu Sonuç Belgesi, Kimlik Fotokopisi, Deneyim belgesi ve/veya sertifikalar, Adli sicil kaydı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmadığına dair belge istenmektedir.

Detaylar başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

100. Yıl Üniversitesi 58 Sağlık Personeli Alımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın