2 kamu üniversitesi 39 işçi alımı için ilana çıktı

2 kamu üniversitesi 39 işçi alımı için ilana çıktı

Türkiye İş Kurumu 23 Aralık tarihli güncel iş ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Haftanın yeni gününde 4 farklı ilan kamuoyuna duyuruldu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ile Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi toplamda 39 sürekli işçi alımı yapacak.

İŞKUR üzerinden duyurulan ilanda iki devlet üniversitesi işçi alımına çıktı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 4 sürekli işçi ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 35 sürekli işçi alımı gerçekleştirecek.

Başvuru tarihleri;

Üniversite rektörlükleri tarafından yayımlanan ilan için kodlar yayımlandı. İlan kodlarının yayımlanması başvuru yapılabilecek anlamına gelmektedir. Son başvurular ise her iki üniversitenin işçi alım ilanı için 27 Aralık 2019'dur. Bu tarih Cuma günü gecesinde son bulacaktır.

Kontenjan dağılımı;

Başvuruların alındığı ilanda Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 4 temizlik görevlisi alımı gerçekleştiriyor. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ise 15 güvenlik görevlisi ve 20 temizlik görevlisi alımı yapıyor. Toplamda 2 kadroda 39 alım gerçekleşiyor. Bunlardan 24'ü temizlik görevlisi ve 15'i ise güvenlik görevlisi olacak.

Başvuru kodları;

İŞKUR'un yayımladığı ilanda başvuru için ilan kodları belirtildi. Bu ilan kodları ile İŞKUR e-şube hesabına giriş yapılarak başvuru işlemleri gerçekleştirilecek. Yayımlanan ilanda Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 4 temizlik görevlisi alımı için ilan numaraları 00005315973 (3 işçi) ve 00005315983 (1 işçi) numarasıdır.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi i15 güvenlik görevlisi alımında ilan numarası 00005317671 ve 20 temizlik görevlisi alımı için de 00005317751 numarasıdır.

Başvuru şartları;

Yayımlanan 4 farklı ilanda Eskişehir Osmangazi Üniversitesi için ilkokul mezunu olup TMY kapsamında alımlar gerçekleştirilecek. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi alımında ise ilokul mezunu olup 18 ve 35 yaş arasında olma şartı bulunmaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.