6232 TL Maaş İle Kamu İşçi Alımı İlanları Yayınlandı

6232 TL Maaş İle Kamu İşçi Alımı İlanları Yayınlandı

Kadrolu işçi alımı yapılması için yayını gerçekleştirilmiş açıklamalarda İstanbul personel yönetimi kurumuna 9 bilgi işlem destek personeli alımı yapılacak.

İş başvurusu yapmak isteyenlerin en az bilgisayar programcılığı önlisans bölümü mezunu olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.


KAMU İŞÇİ ALIMI İLANLARI


İSPER kuruluşu destek elemanı alımı son başvuru tarihi 21.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Tüm kişilerin başvuru işlemlerini aşağıda yazılı bulunan link üzerinden yapması gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

 

bilgi-islem.jpg

 


İSTANBUL BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İstanbul iş ilanları için adayların dokümantasyona önem vermek ve bunu düzenli yapmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip olmaları gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin iş ihtiyaçları çerçevesinde uygun yazılım çözümlerinin mimarisini tasarlamaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve analist ekibine idari ve teknik olarak liderlik etmeleri gerekiyor.

İSPER personel alımı için çalışmak isteyenlerin gerekli yönlendirmeleri ve planlamaları yapmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, Linux işletim sistemine hakim olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Belediye ilanları için kişilerin Veri tabanlarının yönetim plan, politika, prosedür ve talimatlarının uygulanmasını yapmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli olmaları gerekiyor.

Bütün adayların Java ve Kotlin dillerine hakim olmaları, Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmaları, önyüz tasarımlarının ve geliştirmelerinin yapılmasını bilmek ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.