Açık Alan Aktiviteleri Antrenörü Alımı

Açık Alan Aktiviteleri Antrenörü Alımı

Açık Alan Aktiviteleri Antrenörü alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde İstanbul büyükşehir belediyesi İstanbul spor etkinlikleri kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 25 adet Açık Al

Açık Alan Aktiviteleri Antrenörü Alımı

Antrenörü Alımı için başvuru yapacak olan adayların kurum tarafından istenen şartları taşıması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ


Açık Alan Aktiviteleri Antrenörü ilanı son başvuru tarihi 30.07.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet adresinde genel kısmına online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta. 

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1.    İBB açık alan aktivite elemanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2.    İBB açık alan aktivite elemanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3.    İBB açık alan aktivite elemanı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

 

istanbul-spor-antrenor.jpg

 

4.    İBB açık alan aktivite elemanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5.    İBB açık alan aktivite elemanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6.    İBB açık alan aktivite elemanı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7.    İBB açık alan aktivite elemanı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8.    İBB açık alan aktivite elemanı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.