Adana Büyükşehir Belediyesi 11 Daimi İşçi-Şoför Alacak

Adana Büyükşehir Belediyesi 11 Daimi İşçi-Şoför Alacak
Adana Büyükşehir Belediyesi 11 Daimi İşçi-Şoför Alacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adana Büyükşehir Belediyesi Altınkoza belediyesinin yayınlamış olduğu İlana göre Kurum bünyesine işçi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli

Başvuru Yapmak isteyen adaylar Başvuru kılavuzunda yer alan e-posta adresine Özgeçmiş ( CV ) Atılarak yapılacaktır. Adaylar için başvurular 09 Nisan 2021 tarihinde başlamış olup 09 Nisan 2021 tarihi saat 23.59 da sona erecektir.

CV Üzerinden de Başvuru yapacak kişiye ait son 6 ay içerisinde çekilmiş olan vesikalık fotoğraf istenilmektedir. Başvurular elektronik ortamda online olarak yapılacaktır. Bu şekil dışında kargo, posta veya şahsen başvurular geçersiz sayılacaktır.

Kurumun Yaptığı Açıklama:

“Başvuru mail ortamında yapılacak olup başvuru süresi 1 gündür. Adana ve İlçelerinde çalıştırılmak üzere kırsal Kanal işçisi ve Şoför alınacaktır. Başvuru yapacak kişilerin en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir.”

Başvuru şartları

İlana başvuru yapacak adaylar için kurum tarafından henüz bir başvuru şartları belirtilmemiş olup en az ilkokul mezunu olmak şeklinde bir açıklama yapıldı. Daha fazla detaya ulaşmak isteyen adaylar haberimizin en altında yer alan başvuru kılavuzundaki mail adresinden bilgi alabileceklerdir.

İlan metni 1.

İlan metni 2.

Adana Büyükşehir Belediyesi 11 Daimi İşçi-Şoför Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın