Aksaray Üniversitesi 30 Sürekli İşçi Alacak

Aksaray Üniversitesi 30 Sürekli İşçi Alacak
Aksaray Üniversitesi 30 Sürekli İşçi Alacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aksaray Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 30 personelin Güvenlik Görevlisi (Silahsız), Temizlik Görevlisi, Sulama Sistemleri Montaj İşçisi ve Bahçe Bakım Elemanı olarak istihdam edileceğini belirtti.

Adaylarda aranan nitelikler

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İş yerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, bazı suçlardan mahkûm olmamak, Millî Güvenlik Kurulunca Devletin millî güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış, bu örgütlere yardım etmemiş, kamu imkân ve kaynaklarını bu örgütleri desteklemeye yönelik kullanmamış ya da kullandırmamış, bu örgütlerin propagandasını yapmamış olmak şartları aranmaktadır.

Ayrıca adayların; Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek hastalığı veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak ve gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için 

En az İlkokul en çok Lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş 35 yaşından gün almamış olmaları ve görev yapmaya engel sağlık sorunu olmaması gerekmektedir.

Temizlik Görevlisi (Engelli) için 

En az İlkokul en çok Lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş 35 yaşından gün almamış olmaları ve Engelli Sağlık Kurulu Raporu ile en az %40 engeli olduğunu belgelendirmeleri gerekmektedir.

Temizlik Görevlisi (TMY) için 

En az İlkokul en çok Lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş 35 yaşından gün almamış olmaları ve Eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olduğunu belgelendirmeleri ve Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu olmaması gerekmektedir.

Sulama Sistemleri Montaj İşçisi için 

En az İlkokul en çok Lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş 35 yaşından gün almamış olmaları, Görevini devamlı yapmaya fiilen arazi şartlarında çalışmaya engel olabilecek fiziki ve sağlık sorunu olmaması ve Peyzaj alanlarında; otomatik sulama sistemleri, bahçe sulama sistemleri vb. sistemlerin kurulum, bakım onarım ve takibi, çim-bitki ekimi, dikimi, bakım ve çevre düzenlemesi işlerinde veya sıhhi tesisat işçileri ve boru tesisatçıları meslek kolunda deneyimli olduğunu meslek lisesi diploması, ustalık, kalfalık, iş yerinden alacağı tecrübe belgesi veya sertifika vb. ile belgelendirmeleri gerekmektedir.

Bahçe Bakım Elemanı için 

En az İlkokul en çok Lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş 35 yaşından gün almamış olmaları, Görevini devamlı yapmaya fiilen arazi şartlarında çalışmaya engel olabilecek fiziki ve sağlık sorunu olmaması ve Peyzaj alanlarında; çim-bitki ekimi, dikimi, bakım ve çevre düzenlemesi işlerinde deneyimli olduğunu meslek lisesi diploması, ustalık, kalfalık, iş yerinden alacağı tecrübe belgesi veya sertifika vb. ile belgelendirmeleri gerekmektedir.

Kura sonucunda asıl olan adaylardan istenen belgeler

Başvuru Dilekçesi, Nüfus Cüzdanı aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi, Son bir ay içerisinde alınmış Adli Sicil Belgesi (E-devlet sistemi üzerinden de alınabilir.), Son bir ay içerisinde alınmış İkametgâh Belgesi (E-devlet sistemi üzerinden de alınabilir.), Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi, Erkek adaylar için son bir ay içerisinde alınmış Askerlik Durum Belgesi (E-devlet sistemi üzerinden de alınabilir.), Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak adayların özel güvenlik sertifikası ve özel güvenlik kimlik kartlarının aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi istenmektedir.

Ayrıca; Engelli kadrolarına başvuracak adaylardan engel oranının en az %40 olduğunu gösterir Engelli Sağlık Kurulu Raporunun aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi, Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananlar kadrolarına başvuracak adaylardan durumlarına göreTerörle mücadelede yaralandığını gösteren sağlık raporu ve komutanlık yazısının aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi, Eski hükümlü belgesinin aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi, Sulama Sistemleri ve Montaj İşçisi ile Bahçe Bakım Elemanı açık iş ilanına başvuracak adaylardan ayrıca yukarıdaki özel şartlarda belirtilen belgelerin aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi istenmektedir.

Başvuru şekli, yeri ve tarihi

Başvurular İŞ-KUR internet sitesinden 10 Şubat 2020 – 14 Şubat 2020 tarihleri arasında online olarak veya Aksaray İŞKUR’a şahsen yapılacaktır.

Aday alımları kura ve sözlü mülakat ile yapılacak olup kura çekimi 21 Şubat 2020 tarihinde Aksaray Üniversitesinde yapılacaktır.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Aksaray Üniversitesi 30 Sürekli İşçi Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın