Alparslan üniversitesi 50 işçi, memur ve güvenlik alımı

Alparslan üniversitesi 50 işçi, memur ve güvenlik alımı

Güncel olarak açıklanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında Muş Alparslan üniversitesi bünyesi içinde istihdam edilmek üzere 50 memur, işçi ve güvenlik alımı yapılacaktır.

Alparslan üniversitesi memur, işçi ve güvenlik alımı başvuru şartları


1.    İşletme, İktisat, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Yönetim Bilimleri, İş İdaresi ve İktisat, Yönetim ve Organizasyon, Maliye, Kamu Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2.    Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, 30 yaşından büyük olmamak, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor ve iç ve dış mekânlarda her türlü temizlik işlerinde vardiyalı olarak çalışabilmesine ilişkin herhangi bir engeli bulunmamak.

3.    MEB’dan onaylı Doğalgaz Kalorifer Ateşçiliği Sertifikası veya MEB’dan onaylı Kalorifer Ateşçiliği Sertifikasına sahip olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

4.    Yükseköğretim kurumlarının Doğalgaz ve Tesisatı ön lisans programından mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

5.    Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması ön lisans programlarının birinden mezun olmak veya herhangi bir ön lisans programından mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

6.    Geçerlilik süresi dolmamış F veya B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


Alparslan üniversitesi kamu personeli alımı başvuru bilgileri


•    Müfettiş alımı son başvuru tarihi 19.01.2022 olarak açıklandı.

•    Resmi iş başvuruları Muş Alparslan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına ŞAHSEN yapılacakdır.

•    Muş Alparslan Üniversitesi Güzeltepe Külliyesi Personel Daire Başkanlığı, Diyarbakır Yolu 7. km, 49250 Merkez/Muş

•    Tel: (Santral) 0436 249 49 49 (Dâhili) 1137-1139

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.