Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 16 Daimi İşçi Alıyor

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 16 Daimi İşçi Alıyor

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 16 işçi alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

4857 sayılı İş Kanunu kapsamında görevlendirilmek üzere İŞKUR üzerinden işçi alımı yapılacaktır. Alınan kişiler Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Argon Kaynakçı ve Mekatronik Bakım ve Onarımcısı olarak çalıştırılacaktır. En az lise mezunu olan, TC vatandaşı, 18 yaşını dolduran 30 yaşını geçmeyen ve memur olma şartlarını sağlayan kişiler alınacaktır.

Güvenlik görevlisi alımı için özel güvenlik kartına sahip olmak gerekir. Mekatronik bakım işçisi mekatronik alanından mezun olmalıdır. Aron kaynakçı için sertifika şartı ve 5 yıl deneyim aranmaktadır. SGK’dan herhangi bir aylık almamak ve askerlikle ilgisi bulunmamak gerekir. 
Başvuru yapmak isteyen adaylar ilanları İŞKUR üzerinden inceleyebilir. Açık iş ilanları arasında yer almaktadır. 

Başvuru Usulü

Başvurular İşkur üzerinden alınmaya başlamıştır ve 24-25 Aralık tarihlerinde belge teslimi yapılacaktır. Kuralar 27 Aralık tarihinde çekilecektir.  Kurada kontenjanın 4 katı kadar asil ve yedek aday belirlenecektir. Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde kura çekilecektir. Kurada adı çıkan adaylar mülakat ve güvenlik soruşturmasından geçirilecektir. Başarılı olan adaylar alınacaktır.

Alınacak olan adayların tamamı Ankara adresinde bulunan Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesinde istihdam edilecektir. 5 temizlik görevlisi, 1 güvelik görevlisi, 1 mekatronik bakım onarımcısı, 1 argon kaynakçı alınacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.