Asarcık Kurumuna Kadrolu Şoför Alımı İlanları

Asarcık Kurumuna Kadrolu Şoför Alımı İlanları

Kamu şoför alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan bilgilerde Samsun belediyesi bünyesi içinde çalıştırılmak üzere daimi şoför alımı yapılacaktır.

Samsun belediyesi işçi alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin E sınıfı ehliyete sahip olmaları, ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmaları ve G sınıfı beko loder ehliyetine sahip olmaları gerekiyor.

 

KADROLU ŞOFÖR ALIMI İLANLARI


Samsun iş ilanları personel alımı son başvuru tarihi 12.12.2021 olarak bildirildi.

Başvuru işlemleri için bütün adayların aşağıda yazılı adrese şahsen başvuru yapması gerekmekte.

Cumhuriyet Meydanı No: 45 Asarcık

Telefon: 0 362 791 22 36

 

kamu-sofor-alim.jpg

 


KAMU ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Bütün adayların sorumluluğunda bulunan aracın temizliğini yapması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az ilkokul mezunu olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Samsun iş ilanları için çalışmak isteyenlerin kullandığı aracın bakım işlerinin yapılmasını sağlaması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, aracın onarımı için gerekli işlemleri bilgilendirme yapması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Belediye şoför alımı ilanları kapsamında tüm başvuru sahiplerinin aracın gerekli periyodik bakımlarını takip etmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması, sorumlu olduğu aracı bakıma götürmesi ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Başvuru düzenleyeceklerin E sınıfı ehliyete sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, , ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.