Güncel Kadrolu Üniversite Temizlik Personeli Alım

Güncel Kadrolu Üniversite Temizlik Personeli Alım

Üniversite işçi alımı ilanları geneli içinde yayını yapılmış olan iş ilanları bilgisinde Konya teknik üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere temizlik görevlisi alımı yapılacak.

Üniversitenin ve bağlı olduğu birimlerin kapalı mekanların ana girişi dahil sınıflar, laboratuvarlar, salonlar ve çalışma odaları ile ortak alanları süpürmek ve paspas yapmak, pencere, masa, raf, aydınlatma armatürleri, kalorifer petekleri, pervaz ve benzeri yerleri nemli bezle silmesi gerekiyor.


KADROLU TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI BİLGİLERİ


Konya iş ilanları personel alımı son başvuru tarihi 10.12.2021 olarak bildirildi.

Başvuru işlemleri için ilk önce adayların www.ktun.edu.tr sitesinden başvuru formunu indirip doldurduktan sonra kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Konya Teknik Üniversitesi Rektörlüğü, Personel Daire Başkanlığı Akademi Mah. Yeni İstanbul Cad. No:235/1 Selçuklu/KONYA

Telefonlar : (0332) 205 1184, (0332) 205 1185, (0332) 205 1186, (0332) 350 8585

 

kamu-temizlik-alim.jpg

 


KONYA ÜNİVERSİTESİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Katı atıkları ve geri dönüşüm materyallerini düzenli olarak toplamak ve ilgili alana taşımak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Tuvaletleri günlük olarak sabunlu ve dezenfektan bir malzeme ile yıkamak. Tuvaletleri sürekli olarak temiz tutmak, kağıt havlu ve sıvı sabun eksildikçe tamamlamak kontrol formunu paraflamak. Lavaboları sıvı temizleyici malzeme ile temizlemek. Aynaları ve muslukları silmek ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Her türlü malzeme, demirbaş, makine-teçhizat vb. eşya veya yükleri taşımak, mobilya taşınması, sökülmesi ve kurulması işlerini yapmak ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Görevlendirildikleri birimlerde çevre düzenlemesi yapmak, çim biçmek, çiçek ve peyzaj bakımı, budama, sulama işlemlerini yürütmek ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.